Recep Tayyip Erdoğan’dan daha sonra Meral Akşener de Müslüm Gürses ve Orhan Gencebay’ı karıştırdı

kunteper

Member
DÜZGÜN Parti Genel Lideri Meral Akşener partisinin Meclis Küme Toplantısı’nda konuştu. Yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerinden bahseden Meral Akşener, mesken bayanlarının büsbütün unutulduğu ve seslerinin duyulmadığını söylemiş oldu. Mesken bayanlarının iktidar tarafınca ‘çantada keklik’ olarak görüldüğünü belirten Akşener, “AKP’nin umursamazlığından en çok muzdarip olan mesken bayanları. İşte o niçinle ben de ilçe ziyaretlerine devam ederken bir yandan da o meskenleri ziyaret ediyorum” diye konuştu.

‘BABALARI’ KARIŞTIRDI

Yaptığı mesken ziyaretlerinde dinlediklerinden bahseden DÜZGÜN Parti Başkanı, “Öyle şeyler dinliyor, o denli şeyler öğreniyor ve o denli şeylere şahit oluyorum ki bir süre daha sonra artık kalbim ağrıyor. Merhum Müslüm baba üzere diyorum ki batsın bu dünya” sözlerini kullandı.

Orhan Gencebay’ın “Batsın bu dünya” müziğini Müslüm Gürses’in müzikleri ile karıştıran Meral Akşener’in bu kelamları akıllara geçen sene şubat ayında Adana kongresindeki konuşmasında ‘Babaları’ karıştıran Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı getirdi.

ERDOĞAN DA KARIŞTIRMIŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da geçen sene şubat ayında Adana Kongresi’nde konuştuğu sırada, salonda Müslüm Gürses’in “Seni Yazdım” müziği çalındı. Tüm salon, müziğe eşlik ederken, Erdoğan ise “Vallahi özlemişiz. Orhan Babaya selam olsun” sözlerini kullanmıştı. Erdoğan, Müslüm Gürses’i Orhan Gencebay ile karıştırırken, konuşmasının devamında “Müslüm Babaya selam yollayalım” diyerek kendisini düzeltti.