MHP’li Bülbül’den Yeneroğlu’na: Sen ne sinsi adammışsın

kunteper

Member
ANKARA – TBMM Genel Şurası’nda bakanlıkların bütçelerine dair DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu kelam aldı.

Yaşanan tartışmaların akabinde kürsüye çıkan Yeneroğlu, “Ülke o denli bir hale geldi ki, tüm samimiyetimle söylüyorum. Ben hiç bir AK Partili arkadaşımın rastgele bir şiddet, tecavüz olayının ardında durabileceğine en ufak ihtimal vermem. Ben birebir biçimde burada hiç bir milletvekilinin terör örgütüne, PKK’ya en ufak dayanak verebileceğine ihtimal vermem. Lütfen Allah aşkına ülkenin huzuru, ülkenin güvenliği için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirelim” sözlerini kullandı.

YENEROĞLU: SİZE KIZMIYORUM, AK PARTİ’NİN MHP’LİLEŞMESİNE KIZIYORUM

MHP önderi Devlet Bahçeli’nin market zincirlerini maksat aldığını hatırlatan Yeneroğlu’na MHP sıralarından reaksiyon geldi.

MHP’lilerin kelamlarına karşılık Yeneroğlu, “Siz de mi saldıracaksınız? Biraz aklınızı başına alın ya. Arkadaşlar ben size kızmıyorum, AK Parti’nin MHP’lileşmesine kızıyorum, siz rahat olun” dedi.

Yeneroğlu’nun konuşmasını tamamlamasının akabinde kürsüye MHP Küme Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül çıktı.

Bülbül, “Yeneroğlu dinliyor musun? Ne kadar sıkıntı durmuşsun sen şu AK Parti’nin içerisinde. Nasıl gizlemişsin bu habis ur üzere zihniyetini. Bu hislerini. Nasıl kamufle etmişsin sen be. Sen ne sinsi adammışsın be. Çıkıp burada terör örgütlerinin ağzıyla, FETÖ ağzıyla yargı dağıtmaya çalışıyorsun” diye konuştu.

Yeneroğlu, Bülbül’ün bu kelamlarına reaksiyon gösterdi.