Bu Rahatlığı Tabiplere Kaptıramazdık! Konforuyla Ayağınızdan Çıkarmak İstemeyeceğiniz Terlik Modelleri

Surdanoww

Member
Terlik mevsimi yaklaşıyor. Rahatlığı niçiniyle sıhhat çalışanları tarafınca çoğunlukla tercih edilen ve sokak modasında da yerini alan birbirinden konforlu terlikleri bir ortaya getirdik. Bütçene ve zevkine en uygun olanı seçebileceğin terliklere göz atmak istersen çabucak içeriğe geçelim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.’’

1. Crocs efsanesiyle başlayalım.

Rahatlığıyla gönüllere taht kuran, sokak ve plaj modasının vazgeçilmezlerinde yerini alan Crocs terlikler benim de ayağımdan çıkarmadığım terliklerden biri. Bu rengine de ayrıyeten bayıldım.

Satın almak istersen burada.

Farklı terliklere göz atmak istersen onlar da burada.

2. Mickey sevenlerin kalbini çalacak bir terlik modeli…

Sen de Mickey sevenlerdensen bu terliği görür görmez gözlerinden kalpler çıkacağına eminim. Hem konforlu birebir vakitte tatlı mı tatlı bir terlik almak istersen bu terlik şu an sepette indirimli.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: ”Tam numara aldım ve epeyce rahat oldu. nazarann herkes hayli beğeniyor.”

3. Hem rahat edeyim tıpkı vakitte biçimimi konuşturayım dersen…

Masaj tabanlı özelliğe sahip bu terlik, yürürken daha yüksek darbe dayanıklılığı sağlıyor. Dilersen farklı renklerini de tercih edebilirsin.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: ”Süper! Çok rahat. Görünüş olarak da hoş görünüyor. Almak isteyenlere muhakkak öneriyorum. Çok da süratli ulaştı elime.”

4. Bu terliğin rengine bayılmamak elde değil.

Sarı rengin farklı bir aurası olduğunu düşünüyorum. Sen de benim üzereyse bu terlik radarına girmiş olmalı. Sarı tercih etmek istemezsen farklı renklerine de göz atabilirsin. Şu an sepette indirimli ve fiyatı da çok uygun.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: ”Rengi fotoğraftaki üzere canlı ve tam kalıp. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.”

5. Bugs Bunny aşkına! ????

Havalandırma delikleriyle nefes alabilirlik sağlayan bu Bugs Bunny dizaynlı terlikler, ortopedik, yavaşça ve esnek bir yapıya sahip olması niçiniyle pek rahat.

6. Kedileri farklı, kedi desenli şeyleri başka seviyoruz.

İç taban gereci ayak boşluklarına tam ahenk sağlayan bu mantar taban terlik, yumuşak yapısı ile konforlu kullanım sunuyor. Ben kedi dizaynına bayıldım fakat sen dilersen farklı desenlerine de göz atabilirsin.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: ”Çok tatlı, bayıldım! Ayrıyeten hayli rahat. Tam numaranızı alabilirsiniz. Süratli kargolama için teşekkürler.”

7. Bir öteki minnoş model de Tweety sevenlere gelsin bu biçimde.

Dolgu topuklu ve eva malzemeden üretilen bu minnoş terlik hem hayli rahat tıpkı vakitte çok şirin. Bir tekinin üzerinde Tweety, ötekinin üzerinde ise Sylvester bulunuyor.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: ”Çok yavaşça ve epey rahat bir terlik. Yeterli ki almışım!”

8. Hem üslup hem konforlu…

Dolgu topuklu, sneaker tabanlı bu terlik hem üslup tıpkı vakitte ortopedik özelliğiyle ayağı yormayan, konforlu bir yapıya sahip.

9. Patiler, patililer ve pati desenli her şey…
❤

En az patililerin kendisi kadar şirin bu terliğe bayılmamak elde değil.

10. Hem rahat olsun birebir vakitte uygun fiyatlı olsun istersen…

Klasik ve fazlaca tercih edilen modellerden biri olan bu terlik hem rahat tıpkı vakitte uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsan tercih edebileceğin alternatiflerden.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: ”Hem eşime hem kendime aldım. İkisi de tam kalıp ve çok rahat. Almanızı öneririm. Konutta, plajda, dışarıda rahatlıkla kullanılır. Satıcıya da teşekkür ederim.”

11. Soft renklerin aşığıyız ????

Ben soft renkleri başka bir seviyorum. Bilhassa mint yeşil benim favori renklerimden biri olabilir. Sen istersen farklı renk alternatiflerine de göz atabilirsin.

12. İster konutta ister sokakta ister plajda…

Dilediğin her yerde kullanabileceğin bu renkli terlik şu an sepette indirimli.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: ”Kaliteli, rahat ve keyifli.”

Bizi onedio.vitrin Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.