Bu “Aaron Goldsmith” tanıdık çıktı

kunteper

Member
22 Mart 2016’da kara para aklama suçlamasıyla ABD’de tutuklanan akabinde yaptığı mutabakatla özgür kalan Reza Zarrab ortaya çıktı.

ABD’nin Florida eyaletinde Next Level Performance Center isimi bir şirket kuran Reza Zarrab, kimliğini değiştirdi ve bir Yahudi ismi olan Aaron Goldsmith ismini aldı.

Sözcü’nün yaptığı incelemeye nazaran, PS Dressage isimli binicilik ve at yetiştiriciliği üzerine internet haber sitesi 19 Haziran 2021 tarihinde kurulan Next Level Performance’ı tanıtan bir haber hazırladı.

Florida’nın güneyinde inşa edilen ve bu yılın başlarında kurulan at binicilik merkezinin tanıtımının yapıldığı haberde, eski bir eğitimci olan Madeleine Bendfeldt’in açıklamaları dikkat çekiyor. Bendfelt, “İki ay evvel Almanya’da Sonata ile bir arada çalışmak için Aaron Goldsmith’in yanına geldim. Carolina Roffman’ın uğraşlarından dolayı epey minnetarım” dedi.

daha sonraKİ DÜZEYE TAŞIYACAKMIŞ

Haberde, “Next Level Performance Center, yeni ve inovatif bir eğitim merkezi. Soutwest Ranches ve Wellington’da bulunuyor. Muhakkak sayıda biniciye hizmet veren butik bir ortam yaratan yerin tasarımı fazlaca üstün. Buranın yaratıcısı ve sahibi Aaron Goldsmith, binicilere ‘biniciliği daha sonraki düzeye taşımak için’ gerekli gereçleri ve ortamı sağlamayı hedeflediklerini söylemiş oldu” sözü kullanılıyor.

ZARRAB: 20 YILDIR KESİMİN İÇİNDEYİM

Goldsmith ismini alan Zarrab, “Neredeyse 20 yıldır bu kesimin ortasındayım ve genelde sıçrama üzerine çalışıyordum ve artık at terbiyesi konusuna da eğilmeye başladık. İlaha şükür gerimde hayli yeterli bir grup var” dedi.

Zarrab, “Sonata’yı birinci gördüğümde bu atın olağanüstü olduğunu hissetmiştim. Onun yetiştiricisi Maryanna Haymon’a minnteratım. elbette Caroline Roffman da onu geliştirerek olağanüstü bir iş çıkardı. Bizi destekleyen herkese teşekkür ederim” tabirini kullandı. Sonata isimli atın fazlaca özel olduğunu lisana getiren Zarrab, gelecek yıl bu atı yarıştıracağını da aktardı.

İşte o fotoğraf: