Beylikdüzü’nde köpek, bayanın telefonunu kaçırdı

Melek

Global Mod
Yetkili
Global Mod
İstanbul’un Beylikdüzü ilçesine bağlı Adnan Kahveci Mahallesi’nde bulunan bir benzinliğe gelen otomobilini yıkamak için gelen bir bayan, o anlarını toplumsal medya hesabından takipçileri paylaşmak istedi.

Görüntü çekmek için telefonunu duvara yaslayıp köpük makinesine yönelen bayan, gerisine döndüğünde telefonun yerinde olmadığı gördü.

O anlarda “Telefonum nerede?” diye çığlık atan bayan, etrafa baktığında ise koşan bir köpekten diğer kimse olmadığını anladı.

Telefonunun köpek tarafınca kaçırıldığını bakılırsan bayan, köpeğin gerisinden gitti. Sakince, “Telefonum nerede, haydi telefonumu ver.” üzere kelamlar söyleyen bayan, köpeğin ağzından düşürmesi ile telefonunu aldı.

KAMERAYA YANSIDI

Yaşanan o trajikomik hırsızlık anları ise köpeğin ağzındaki telefonun kamerasına yansıdı. Yaşadığı olayı anlatan Ahsen D., şu sözleri kullandı:

“Dün otomobilimi yıkamak için bir benzinliğe gittim. Otomobilimi yıkadığım o anları ise bir görüntü çekerek takipçilerimle paylaşmak istedim. Yanımda kimse olmadığı için telefonumu bir yere sabitledim ve köpük makinesine yanlışsız yürümeye başladım. Tam para atacağım esnada sanki dalgınlık ile telefonumu unutur muyum diye diye gerimi döndüm ve telefonun yerinde olmadığını gördüm. O anın şoku ile ‘Telefonum nerede’ diye bağırdım. Etrafa baktığımda insan yoktu yalnızca koşan bir köpek vardı. Köpeğin ağzında ise benim telefonum vardı. Bende gerisinden sakin adımlara gitmeye başladım. O an bilerek koşmadım köpek korkar ve telefonumla bir arada kaçar diye. Yanına gittiğimde ise ‘telefonumu ver’ üzere kelamlar söyleyerek telefonu almak istedim. Ezkaza köpek ağzından düşürdü ve geri almak istediğinde ayağımı koyarak telefonumu aldım.

“GÜLSEM Mİ AĞLASAM MI BİLEMEDİM”

O an gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Zira düşünün telefonunuz bir köpek tarafınca kaçırılıyor. Ben ise köpeklerden korkuyorum. Üstelik bu köpek sokak köpeği, bende ziyadesiyle huzursuz oldum. Telefonu aldıktan daha sonra ise olayın şoku ile görüntü çektiğimi unuttum. Otomobilimi yıkayıp konutuma gittiğimde ise görüntü çektiğimi hatırladım. Çabucak telefonuma baktım ve o anlar kaydedildiğini anladım. Toplumsal medyaya yüklediğimde ise görüntü viral oldu.”