Başkanlardan ‘Anneler Günü’ paylaşımı

kunteper

Member
ANKARA- Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, Anneler Günü ötürüsıyla ileti yayınladı.

Davutoğlu, toplumsal medya medya hesabından yaptığı paylaşımda,

“Beni dünyaya getiren Memnune annemi, beni muhabbetle büyüten Sefure annemi, hayatımı güzelleştiren eşimin annesi Refia annemi rahmetle anıyor; bana babalık ve evlat sevgisini tattıran değerli eşim ve tüm şehit anaları başta olmak üzere bütün annelerin #AnnelerGününü kutluyorum” sözlerine yer verdi.

‘ANNELERİ MİNNETLE ANIYORUZ’

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) başkanı Ali Babacan da toplumsal medya hesabı üzerinden yayınladığı iletide şu tabirlere yer verdi:

“Annem Güner Babacan ve eşim Zeynep başta olmak üzere, yüreğinde anne sıcaklığı taşıyan her insanın #AnnelerGünü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Bu vesileyle, ortamızdan ayrılan anneleri minnetle anıyor, evlatlarını kaybeden annelere sabırlar diliyorum.”

Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu da toplumsal medya hesabı üzerinden annesi ile konuştuğu bir televizyon konuşmasını paylaşarak, “Her anne, her evladın gönlünde vazgeçilmez bir yere sahip…
Annem her aradığında heyecanlanırım. Zira anne arayınca akan sular durur. Tüm annelerimizin günü kutlu olsun” sözlerine yer verdi.

‘MUCİZEDİR ANNELER…”

Demokrat Parti (DP) Genel Lideri Gültekin Uysal da, toplumsal medya hesabından “Annelerde kırık kalpleri yapıştıran, sihirli bir tutkal vardır. Mucizedir anneler… Başta Şehit Anneleri olmak üzere tüm annelerin, anne adaylarının #annelergunu kutlu olsun” iletisi yayınladı.