AK Parti Trabzon Vilayet Lideri’ne ilaç reaksiyonu: Bebek için ilaç bulamıyorsak batsın bu sıhhat sistemi

kunteper

Member
Trabzon’un Ortahisar Belediyesi’nin meclisi üyesi CHP’li Cüneyt Kuvvetli, bir bebek için aradıkları ilacı bulmadıklarını söylemiş oldu ve AK Parti Trabzon Vilayet Lideri Sezgin Mumcu’ya reaksiyon gösterdi.

Facebook hesabından bir ilacın fotoğrafını paylaşan Cüneyt Şiddetli, “Bu ilacı için 3 gün evvel bir arkadaş aradı ve bulmam için yardım istedi. Bebeği için 3 tabibin birlikte raporu doğrultusunda 2 yıl üzere bir vakit devamlı içmesi gerektiğini ancak bulamadığı söylemiş oldu. Trabzon’da birkaç eczacı arkadaşa söylemiş oldum, onlar ortalarında whatsapp kümesinden yazıştılar ve sonuçta bulamadık” sözlerini kullandı.

Ankara’da da ilacı bulmadıklarını belirten Kuvvetli, “Hani her ilaç vardı sorun yoktu. Bebek için ilaç bulamıyorsak batsın bu sıhhat sistemi. Lanet olsun sizin yönettiğiniz sisteme. Ankara’yı da aradık orada da yok. Bebek beklemez. Sn AKP Vilayet Lideri Mumcu hem tabipsin tıpkı vakitte vilayet lideri. Söyleyecek epeyce lafım var fakat susmak istiyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)