“Yüzüme makyaj yapmaya kıyamıyorum”

Karbulut

Member
Miss Turkey 2021 hoşluk müsabakasının birincisi Dilara Korkmaz, “Yüzüme makyaj yapmaya kıyamıyorum. Kendimi makyajsız daha epey beğeniyorum” dedi.

Hürriyet’ten Hakan Gence’nin haberine nazaran, Korkmaz “’Deneyim kazanmak ismine bir şeyler daha yapmalıyım’ dedim ve ‘Miss Turkey’ye başvurdum” dedi.

“Bu taç bana verilmiş bir nazaranv” diyen Korkmaz, “Önce kendiminkini, daha sonra etrafımdaki ve çabucak sonrasında da tanımadığım insanların hayatlarını değiştirmek için verilmiş bir ödül. Ayrıyeten Dünya Hoşluk Yarışması’nda ülkemi en âlâ biçimde temsil edecek olmak kalbimi sıcacık hissettiriyor. Bu bile benim müracaat formunu doldurmam için kâfi oldu” diye konuştu.

“Çocukluğumdan beri ailem beni prenses üzere görür. Annem beni birinci kucağına aldığında ‘Bir prenses doğurdum’ demiş. Bu yüzden ‘Evet, beğeniliyordum’ diyebilirim” halinde konuşan Korkmaz, kendi hoşluk tarifini şöyleki yaptı:

“Güzellik büsbütün kalple ilgili. Kalbiniz hoşsa hızınıza yansıyor. hem de bir insanı en hoş kılan şeylerden biri de zekası.”