Yetenekli Ünal: Kimileri ’20 yıl oldu siz yoruldunuz’ diyor, ben yorgunluk görmüyorum

kunteper

Member
AK Parti Küme Başkanvekili ve Parti Sözcüsü Uzman Ünal, Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen ‘AK Parti 85. Vilayet Müracaat Meclisi Toplantısı’na katıldı.

‘AK PARTİ’NİN SON İMTİHANI KENDİSİYLE’

Samsun Büyükşehir Belediye Lideri Mustafa Demir ve AK Parti Milletvekili Ahmet Demircan’ın açılış konuşmalarının akabinde kelam alan Becerikli Ünal, AK Parti’ye dair değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti’nin birfazlaca badireden ‘başarıyla çıktığını’ savunan Ünal, şunları söylemiş oldu: “Biz siyaseti başkaları üzere kuru bir iktidar hengamesi olarak görmüyoruz. Biz siyaseti insanın ve insanı kıymetlerin, insanın üzerinde yükseldiği ahlakı, merhameti, inancı yaşatmak için bu siyaseti yapıyoruz. Biz Tayyip Erdoğan’da bunun çabasını gördük. Kimileri 20 yıl oldu ‘siz yoruldunuz’ diyor. Ben 20 yıldır bu davanın içerisindeyim. Ben AK Parti’de bir yorgunluk görmüyorum. Ne görüyorum? Büyük uğraşların, büyük davaların son sınaması kendisiyledir. Şu anda biz son imtihanımızı veriyoruz. 15 Temmuz, 17-25 Aralık üzere biroldukca badire atlatmış AK Parti teşkilatlarının son imtihanı kendisiyledir. Son sınanması kendisiyledir. Allah’ın müsaadesiyle biz bu imtihanı da aştığımızda birbirimizi Allah için sevip, Allah için kardeş olduğumuzda bu imtihanı da aşacağız. Bundan emin olun. Büyük çabaların son sınanması son imtihanı kendisiyledir. Bunu bir son sınanma olarak görün.” (HABER MERKEZİ)