“Ülken İçin Bir Maç Kazanmanın En İyi Anlarından Biri”: Yashasvi Jaiswal, Hindistan'ın İngiltere karşısında kazandığı Test Zaferi Üzerine

oKMaDeM

New member
Yashasvi Jaiswal yüzyılın golünü kutluyor© AFP

Visakhapatnam (Andra Pradeş):

Hindistan'ın ikinci Testte İngiltere karşısında kayda değer bir galibiyet almasının ardından, açılış oyuncusu Yashasvi Jaiswal, bunun ülke adına maç kazanmanın en iyi anlarından biri olduğunu söyleyerek süreçlerine odaklandıklarını söyledi. Hindistan, Visakhapatnam'daki ikinci maçında İngiltere'yi 106 turluk galibiyetle mağlup ederek beş maçlık seriyi 1-1 eşitledi. Jaiswal sopayla çok önemli bir rol oynadı, ilk vuruşta çifte asırlık sayı attı ve Hindistan'ı toplamda 396 sayıya çıkardı. “Harika bir duygu, oyundan gerçekten keyif aldım. Ülkeniz adına bir maç kazanmak için en iyi anlardan biri. Biz “Sadece sürecimize, saha sahamıza odaklanıyorduk ve bunun iyi gittiğini düşündüm. Maç sonrası bir sunumda Jaiswal, “Bir miktar çatlak ve bir miktar dikiş hareketi vardı, bu yüzden dördüncü vuruşta oynamak biraz zordu” dedi.

Jaiswal, birkaç çatlak ve bir miktar dikiş hareketinin de olduğunu belirtti. Kırmızı top ve beyaz top kriketindeki yaklaşımındaki farklılık üzerine, Test kriketinde sonuna kadar oynamaya çalıştığını, beyaz top oyunlarında ise ilk toptan atıldığını ve niyetinin olduğunu söyledi. skor yapmak.

“Bu çok farklı, bu maçlarda sonuna kadar oynamaya çalışıyorum ve beyaz maçta ilk toptan itibaren gol atmaya çalışıyorum” diye ekledi.

Genç, yıldız tempo oyuncusu Jasprit Bumrah'ın Vizag'da inanılmaz derecede iyi bowling oynadığını hissetti. Açıcı, ikinci atıştaki niyetinin aynı olduğunu ve yeni topla oynayıp vuruşları oluşturmak istediğini belirtti.

Yıldız tempocu Bumrah, İngiltere'ye karşı Visakhapatnam Testini dokuz kaleyle (45'e 6 ve 46'ya 3) tamamlayarak Hindistan'ın seride 1-1'lik seviyeye gelmesine yardımcı oldu. Performansının öne çıkan özelliği, ilk vuruşta Ollie Pope'a saldıran ve orta ve bacak kütüklerini yerinden çıkaran yorker'dı.

Açılış oyuncusu, “Bumrah'ın atış şekli inanılmazdı, kayma kordonunda da çok hızlı geliyordu. Amacım aynıydı, yeni topla oynamak ve vuruşlarımı oluşturmak istedim” dedi.

Beş maçlık serinin 1-1'e eşitlenmesiyle, aksiyon şimdi 15 Şubat'tan itibaren üçüncü Test için Rajkot'a gidiyor.

Bu makalede bahsedilen konular