“Titriyordu”: Virat Kohli, Anushka Sharma ile İlk Buluşmasında ve Yüksek Topuklu Ayakkabılardan Bahsederken

oKMaDeM

New member
Virat Kohli ve Anushka Sharma’nın dosya resmi©Instagram

Virat Kohli, eşi Anushka Sharma’yı sık sık her zaman yanında olan kişi olarak tanımlamıştır. Yıldız çift 2017’de evlendi ve şimdi bir kız çocuğu sahibi olmaktan gurur duyuyorlar. ikili, etkinliklerde ve TV reklamlarında sıklıkla birlikte görülebilir. İlk tanışmaları da bir televizyon reklamı çekimi sırasında oldu. Bununla birlikte, kriket sahasında kendine güvenen adam Virat Kohli, 2013’te ilk kez Anushka ile karşılaşmadan önce gerginlikten ‘titrediğini’ açıkladı.

“Yıllardan 2013 olduğunu hatırlıyorum. Zimbabve Turu’na kaptan olarak yeni atanmıştım, heyecanlanmıştım. Sonra menajerim bir televizyon reklamı için aradı. Bana Anushka Sharma ile çekim yaptığımı söyledi. O köklü bir isimdi.” , en iyi oyunculardan biri. Bunu duyar duymaz ürperdim. Çok gergindim. Sete gitmeden önce (2013’teki reklam çekiminin) çok ama çok gerilmiştim. Nasılım diye düşünüyordum. Ona merhaba mı diyeceğim? Ne diyeceğim?”. O kadar havasızdım ki. Ondan 5 dakika önce oraya gittim. Boyunun ne kadar olduğunu fark etmemiştim. Gerginliğimden… İlk şey Kohli, AB de Villiers ile bir sohbet programında şunları söyledi: Üç Altmış YouTube kanalı.

“‘Afedersiniz?’ dedi. Çok kötüydü. Çok gergindim. Ama sonra çekimler devam etti ve bütün gün boyunca onun oldukça normal bir insan olduğunu anladım. normal bir orta sınıf hane halkının deneyimleyeceği şeylerin aynısı. Bu deneyimlerle gerçekten bağlantı kurduk.”

Kohli ayrıca çıkmadan önce Anushka’ya gönderdiği garip bir mesajı da açıkladı. Kohli, “Hemen çıkmaya başlamadık. Uzun süre konuştuk. Onunla çoktan çıktığımı sanıyordum. Birkaç aydır takılıyorduk ve hatırlıyorum, bir gün ona bu mesajı gönderdim” dedi.

“‘Bekarken, şunu yapardım, şunu yapardım…’ O, ‘Eskiden ne demek istiyorsun?’ biraz garip. Ama sonra sonunda beni düzgün bir adam olarak buldu” diye ekledi. Söylemeye gerek yok, de Villiers olayı duyduktan sonra kahkahalarla gülüyordu.

Bu yazıda bahsedilen konular