Tanınan Stratejist: Bu Altcoin’in Önünde Boğa vakit içinderı Var!

İsmail

New member
InvestAnswers’a bakılırsa tanınan altcoin Chainlink (LINK)’in önünde boğa vakit içinderından öbür bir şey yok. Tanınan bir kripto stratejisti, Chainlink’in (LINK) geçen yıl pazardaki zayıf performansına karşın yükselme yolunda olduğunu söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Bu altcoin için boğa günleri mi geliyor?

Finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers’ın kripto analisti Benjamin Cowen ile yaptığı yeni bir röportajda analist, merkezi olmayan oracle ağı için yükseliş görünümünü açıklıyor. Analist şöyleki diyor:

Bu, fazlaca istikametli bir altcoin projesi… LINK/ETH, 0.008 (26.25 dolar) düzeyinin altında. Ne vakit olursa olsun, bu Chainlink için bir satın alma göstergesi… Şu anda biraz konsolide oluyor, fakat Google‘ın eski CEO’sunun orada olmasının yanı sıra danışmanlığının da eklenmesiyle, Chainlink için yükseliş vakit içinderından öteki bir şey olmadığını düşünüyorum.

Aralık ayında Chainlink, eski Google CEO’su Eric Schmidt’i proje danışmanı olarak işe aldığını duyurdu. Mesken sahibi, kripto varlığının tokenomikleri hakkında biraz telaşlı olduğunu söylemeye devam ediyor, fakat bununla birlikte her yerde bulunmasının onu farklı kıldığını da belirtiyor. Analist diyor ki:

Chainlink ile ilgili beni biraz endişelendiren tek şeyin enflasyon olduğuna inanıyorum – bu benim istediğimden biraz daha yüksek, lakin bunun dünyanın her yerindeki tüm zincirlerdeki akıllı mukavelelerde her şeyin bir kesimi olduğunu inkar edemezsiniz. Ekosistem bombastik.

Analist ayrıyeten önümüzdeki 18 ay boyunca Ethereum (ETH) için bakış açısını paylaşıyor. Ethereum’un rakiplerinden hiç birinin ETH’de değerli bir yer kazandığını görmediğini ve önde gelen akıllı kontrat platformunun üstün olacağını söylüyor. Analist şöyleki diyor:

hiç bir şey olmayacak. Alışılmış ki tekerlekler Ethereum’dan büsbütün çıkmadıkça, Ethereum diğer rastgele bir zincir tarafınca piyasa pahası tarafınca geçilmeyecektir. Bence bu pek mümkün değil. Ethereum yavaş ve istikrarlı, kaya üzere sağlam ve her şey onun üzerinde çalışıyor.