Serdar Ortaç’dan Cansu Dere itirafı

Karbulut

Member
Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, katıldığı programda Irmak Gözlüm müziğini okudu. Müziğin sonunda bir de itirafta bulunan müzikçi, “20’li yaşların başında Cansu Dere’ye platonik olarak aşıktım. Hatta Irmak Gözlüm’ü onun için yazdım” kelamlarıyla dikkat çekti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müzikler Bizi Söyler programına konuk olan Serdar Ortaç, özel ömrüyle ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. yıllar evvel Cansu Dere’ye aşık olduğunu lakin oyuncunun bundan haberinin olmadığını söyleyen Serdar Ortaç, Cansu Dere için yazdığı şarkıyı da okudu.

Programda okuması için Sibel Can’a verdiği Irmak Gözlüm’ü seslendiren Serdar Ortaç, aşk itirafında bulundu. Müzikçi, 20’li yaşların başında Cansu Dere’ye platonik olarak aşık olduğunu söylemiş oldu. Sevgisinden Cansu Dere’ye bahsetmediğini söyleyen Serdar Ortaç, “Nehir Gözlüm müziğini da onun için yazmıştım” dedi.

Serdar Ortaç’ın “Cansu mahvedecek beni” dediği müziğindeki “Bana evet diyecek misin, yoksa öpüp gidecek misin, ırmak gözlüm aşkın için her şeyini verecek misin?” kelamları de dikkat çekti.