“Sen her şeye seks seks diye bakıyorsan…”

Karbulut

Member
Oryantal yaptığı anları paylaştığı için işinden olan Hande Sarıoğlu Armağan Çağlayan’ın Güç Lakin Sor serisine konuk oldu. Seksiliği üzerine gelen yorumlardan Fatih Altaylı ile yaşadığı tartışmaya kadar her şeyi anlatan Sarıoğlu açıklamalarıyla dikkat çekti.

Sıkıntı Lakin Sor serisine ünlü spiker Hande Sarıoğlu konuk oldu. Armağan Çağlayan’ın sorularını açık açık yanıtlayan Sarıoğlu programında partnerine yaptıklarının konuşulmasından rahatsız olmadığını söylemiş oldu.

Hande Sarıoğlu açıklamasında “Ben spikerlik yaptığım periyotta haberimi pas attıktan daha sonra da bu biçimdeydim. Türkiye beni oryantalle tanıdı ancak ben 12 yıldır dalın içerisindeyim. O insanların istediği şey ol, kalıba gir olmayacağım. Cümbüş de yapacağım spikerlik de. İçerikleri de ben hazırlıyorum. Ben 1 bayan 1 erkek usulü skeç yapıyorum” dedi.

“UYARI ALDIĞIM OLDU”

Hande Sarıoğlu argo konusunda rahat olduğunu, erkek muhabbetini epeyce düzgün yaptığını söylemiş oldu. Ünlü isim açıklamasında “Bakıyorsun seksi bayan prenses ancak içimden apayrı bir bayan çıkar” dedi. Sarıoğlu, yeri geldiğinde argo konuşmayı yeri geldiğinde salon bayanı olmayı sevdiğini belirtti.

Hande Sarıoğlu “her insanın ekrandaki bayanların dekoltesiyle ilgili büyük sorunları var. Bayanlar engelleniyor. Beden sinirlerim muhakkak diye ihtar aldım kanal idaresinden. Sen bayana seksilik, seks seks diye bakıyorsan senin bakış açın bu. Benim kıyafetime kalmıyor o” dedi.