Selin Ciğerci’den Gökhan Çıra’ya gönderme

Karbulut

Member
Selin Ciğerci iki yıllık evli olduğu Gökhan Çıra’dan mutabakatlı biçimde boşandı. 10 Eylül günü boşanan çift arkadaşlarının düğününe başka ayrı katıldı. Gökhan Çıra gazetecilere; “Zeytin kısmı uzattım. Birinci sefer bu kadar uzun vadeli farklı kaldık lakin barışabiliriz” açıklamasını yaptı. Selin Ciğerci ise “Asla demem fakat olmaz. İş için görüşüyoruz” dedi.

Programda heyet üyeliği yapan Selin Ciğerci, programın yeni konseptini anlatırken Gökhan Çıra’ya gönderme yaptı. Yarışın konseptinin “Ne kaybettiğine dön bir bak” olduğunu söylemiş oldu ve yarışmacıların bu konsepte bakılırsa hazırlandığını lisana getirdi.
Heyet üyesine “Niye bu biçimde bir konsept yaptık” diyen Selin Ciğerci, “Diyelim ki eşinizden boşandınız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Esra Eron’un programına katılan Selin Ciğerci “Mantık evliliği mi, aşk evliliği mi” formundaki soruya “Ben duygusal bir beşerim, benim için natürel ki aşk evliliği” karşılığını verdi. Severek ayrıldığını lisana getiren Ciğerci, paraya ehemmiyet vermediğini, huzurlu bir evliliğinin olmasının kâfi olduğunu söylemiş oldu. Ciğerci: “Benim için mantık ve para geri planda, iki oda bir salon konutum olsun. Eşim de ben de işe gideyim. Akşam meskende cips yiyip televizyon izleyelim” dedi.