Sarıyer’de kıskançlık krizine giren öfkeli koca, eşini dövdü

Melek

Global Mod
Yetkili
Global Mod
İstanbul’un Sarıyer ilçesi Ayazağa semtinde sokakta yürüyen Aynur T. (34) ve eşi Ümit T. (36), kıskançlık yüzünden tartıştı.

Tartışmanın akabinde taksiye binmek isteyen Ümit T., yanına gelen eşine saldırdı.

YUMRUKLA MERDİVENLERDEN DÜŞÜRDÜ

Öfkeli koca, eşinin üzerine yürüyerek yumruklamaya başladı.

Kocasının attığı yumruk darbeleri daha sonrasında Aynur T. bir iş yerinin önündeki merdivenlerden boşluğa düştü.

ŞİDDET KAMERADA

Genç bayan başından yaralanırken, öfkeli koca ise vatandaşların reaksiyonu üzerine olay yerinden koşarak kaçtı.

Etrafta bulunanların sayesinde dükkanın önünden kaldırılan bayana birinci müdahale esnaflar tarafınca yapıldı.

Yaşanan darp anları ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

BAYAN DAYAKÇI KOCADAN ŞİKAYETÇİ OLMADI

İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi.

Hastanede tedavisi tamamlanan bayan, akabinde taburcu edildi.

Fakat bayan kendisini darbeden kocasından şikayetçi olmadı.

İSİMLİ MAKAMLARCA ÖZGÜR BIRAKILDI

Dayağın akabinde vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis takımları, çalışma başlattı.

Çalışmalar kapsamında etraftaki güvenlik kamera manzaralarını incelemeye alan polis, şahsın evvel eşkalini akabinde kimliğini tespit etti.

Ümit T., kısa müddette yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyette süreçleri tamamlanan şahıs, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece hür bırakıldı.

“KADIN YARI BAYGIN BİR BİÇİMDE YATIYORDU”

Olayla ilgili konuşan bir vatandaş, “Ben burada kalabalığı gördüm ambulans gelmişti. Baktım bayan yerde yatıyor, birkaç kişi müdahale ediyor. Polis de gelmişti, olayı araştırıyordu. Kimse gerçek düzgün bir şey görmemiş yalnızca dükkanın sahibi, bir vatandaşın bayana vurup kaçtığını görmüş.” dedi.

“ÇİRKİN BİR DURUM, OLMAMASI GEREKİYOR”

Bir öbür vatandaş ise “Dükkanım ile olay yeri içinde yaklaşık 100 metre falan var. Gittiğimde ambulans oradaydı, sedyeye koyup ambulansa almışlardı. bir süre daha sonra takım otosu geldi, polisler araştırmaya başladı. Galiba kadıncağızın kimliği yoktu o sırada. hanımın üzerinde kocasının kredi kartı vardı. Biz olayı izledikten daha sonra üzüldük. Yakışıksız bir durum, olmaması gerekiyor. İnşallah kadıncağızda hiç bir sorun yoktur ve sıhhat durumu yeterlidir.” sözlerini kullandı.