Rasim Öztekin’in eşinden duygusal paylaşım: Evvel Rasim daha sonra oğlum…

Karbulut

Member
Esra Kazancıbaşı” Diego’nun vefatının akabinde şu bildirisi yayınladı:
“Oğlum Diego bugün melek oldu. Gökyüzüne babasının yanına onu uğurlarken ellerini tuttum, kokladım ve kulağına sevgimi fısıldadım. Evvel sevdiğim adam… daha sonra da oğlum, Diego’m… İçim titreyerek sevdiklerim, gözümün içi üzere baktıklarım…

Hayatta beni karşılıksız ve en içten sevenlerim… Ard arda göçüp gittiler bu dünyadan.Sevdiğim adam ile 20 yıl, oğlumuz Diego ile yaklaşık 14 yıl… bu biçimdelikle hayatımın en hoş yılları, aşk sevgi ve huzur dolu yaşanan bir masalsı bir devir bitmiş oldu. Masal bitti. Artık hasretlerle yaşama, acılarla büyüme periyodu.

Vedalar epeyce sıkıntı oluyor. Diego, babasıyla vedalaştığımız birinci günden bu ana kadar daima yanımdaydı. Bana sevgiyle bakan zeytin gözleriyle acıyan kalbime ilaç oldu, yanımdan bir an bile ayrılmadı. Ben de babasının yokluğunu ona hissettirmemek için elimden geleni yaptım.

Canım oğlum, Diego’m; yaklaşık 14 yıl boyunca ailemize yaşattığın içten sevgi, dostluk için ve bana bir köpeğin annesi olma hissini tattırdığın için sana epeyce teşekkür ederim. Köpek korkusu olan birçok arkadaş ve akraba, bir köpeğe yaklaşmayı, bir köpeği sevmeyi seninle öğrenip fobilerini yendiler.

Bu kadar zeki, yeterli huylu, birden fazla kişinin ‘Diegonun içine insan mı kaçmış ne?’ dedirtecek kadar fikirli davranışlara sahip bir köpeğe anne olduğum için binlerce defa şükürler olsun.”