Özdağ bu görüntüyü paylaştı

kunteper

Member
Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu’na, iştirakçilerin soru sorduğu programda kelam alan bir dinleyici, “Ümit Özdağ ile Babala TV’de karşı karşıya gelip bu mevzuyu tartışma hamasetini gösterebilir misiniz?” dedi. Dikkat çeken soruya, “Dünyada herkesle tartışırım, insani ve ulusal bir mevzuyu istismar eden bir siyasetçiyle, kullandığı üslup gereği, bakarım…” biçimine karşılık veren Davutoğlu, “Benim üzerimden kimse prim yapamaz” sözlerini kullandı.

yine kelam alan dinleyici, Tıpkı soruyu Ümit Özdağ’a da sorduğunu ve kendisinin, ‘Seve seve kabul ederim, kendisinin o kadar bahadır olduğunu düşünmüyorum’ biçiminde karşılık verdiğini belirtti. Bunun üzerine ise Davutoğlu, “Bütün yürek ona ilişkin o denli mi? Yalnız Ümit Özdağ bilmeli; Ben Süleyman Soylu değilim o denli sataşacak.” biçiminde cevap verdi.

ÇOK HOŞ HAREKETLER SKECİ İLE GÖNDERME

Zafer Partisi Kayseri Vilayet Başkanlığı da toplumsal medyada yaptığı paylaşımla Ahmet Davutoğlu’na ‘Çok hoş hareketler’ skeci ile gönderme yaptı.

Özdağ ise o paylaşımı alıntılayarak “Aferin Kayseri mükemmel olmuş” notuyla paylaştı.