Milyarder, 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Büyük Potansiyel Var!

İsmail

New member
Milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, Blockchain dünyası genişledikçe ve geliştikçe sorun çözme pahasına sahip birkaç altcoin projesinde yükseliş öngörüyor. Kevin O’Leary, 5 altcoin projesine gözleri çeviriyor ve 3’ünde büyük potansiyel görüyor. Kriptokoin.com olarak, bilgileri sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Kevin O’Leary: Bu özelliklere sahip altcoin projelerini izleyin!

The Best Business Show’da Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda O’Leary, kripto para ünitelerinin yalnızca alternatif para biçimlerinden fazla fonksiyonel “yazılım” olarak görülmesi gerektiğini söylüyor.

Yatırımcı, hangi Blockchain projelerinin izleneceğini belirlemeye gelince, klâsik yazılım şirketleriyle birebir inceleme grupları ve vizyon sürecine sahip projelere güvendiğini söylüyor. Stratejinin gerçek dünyadaki bir örneği olarak katman-2 ölçekleme çözümü Polygon (MATIC) ile uygulamalı yaklaşımını aktarıyor. Kevin O’Leary bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu sineması daha evvel görmüştüm. Yirmi iki yıl evvel, eğitim yazılımı yaptığımızda Learning Company’de yazılım mühendisleri yatırımcısıydım. bu biçimde nasıl yapıyorsam artık de o denli yapıyorum… Polygon’a yatırım yapmak istersem, Dubai’de yaptığım mühendislik takımıyla tanışmak istiyorum. Ekiple tanıştım, yaptıklarının vizyonunu duydum, ekonomik gerçekliğe sonuca, bunun potansiyeline baktım. Birincisi takım. Takımdaki değerli özellikleri işaretlersem – akıllı adamlar, güzel mühendisler, düzgün strateji, düzgün küme – ilgilenirim.

Ünlü milyarder: Bu 2 altcoin’de kuvvetli potansiyele sahip!

O’Leary, birinci konseptin ötesinde, müspet bir ekonomik tesir potansiyelini de görmek istediğini söylüyor. Kevin O’Leary bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte ikinci test. Hangi ekonomik pahası oluşturuyorlar? Polygon kelam konusu olduğunda, Ethereum’daki GAS fiyatlarını azaltmak için toplu süreçler akla yatkın bir fikirdir. Bunu sürdürmek için ekonomik bir sebebiniz var. Paradan tasarruf edersiniz. İşlem fiyatları daha azdır. Bunun potansiyelinin büyük olduğunu düşünüyorum.

Ünlü milyarder, açıklamalarının devamında HBAR’a dikkat çekiyor. Kevin O’Leary bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şahane bir takım, düzgün mühendisler. Bunun büyümesini sağlayacak ekonomik öncül nedir? Boeing yarı merkezi/merkezi olmayan bir platform istiyor, her iki dünyanın da en uygununu istiyorlar. HBAR bunu teslim edebilir, oradaki kutuyu işaretleyin.

Kevin O’Leary: Solana (SOL) eşsiz tahliller arayan bir proje

Son olarak milyarder, akıllı kontrat platformu Solana’dan (SOL) eşsiz tahliller arayan bir proje olarak bahsediyor. Kevin O’Leary mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her şeyi hızlandırmak için sıkıntıları farklı bir biçimde çözmeye çalışıyorlar. Kutuyu denetim et. Bunun üzerinde kim çalışıyor? Sam Bankman-Fried ve takımı. niçin o cet bahse girmiyorsun?

O’Leary, kripto para ünitelerine kavramsal olarak farklı bakmanın değerini bir dahaleyerek kelamlarını sonlandırıyor. Kevin O’Leary bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Onlar yazılım platformları. Kurumlara ‘Bitcoin’e yatırım yaptığım için beni eleştiriyor musunuz? Microsoft’ta büyük bir duruma sahipsiniz ve Yahoo’da yüzde beş yüke sahipsiniz. O nedir? Bu yazılım. ‘niçin birebir şeyi Bitcoin’de yapmıyorsunuz? niçin Ethereum’da değilsin? niçin HBAR ve Polygon’da değilsin? niçin Serumda değilsin? niçin Helium’da değilsin?’ Bu halla, sadece halka açık yazılım şirketlerine yatırım yapacağımı söylemek güç. Bir gün kripto paralar ve tüm bu yazılım platformları S&P’nin 12. dalı olacak.