Mesut Bakkal: Önümüzdeki Hafta Liderle Görüşeceğiz

JabbaWorkeZz

Active member
AJANSSPOR HABER

TFF 1. Lig takımlarından Denizlispor’un teknik yöneticisi Mesut Bakkal, Radyospor’da yayınlanan Üçleme programında Nazım Türknas ve Volkan Yılmaz’ın konuğu oldu. Gündeme ve Denizlispor’a dair kıymetli açıklamalarda bulunan Bakkal’ın konuşmalarından ayrıntılar…

Denizlispor ile yola devam mı?

Başarılı bir dönemi geride bırakan deneyimli teknik adam Mesut Bakkal, gelecek dönem ile alakalı olarak şunları söylemiş oldu: “Akşam ‘Gel birlikte Mesut olalım’ diye bir müzik çaldılar otobüste, biliyorsunuz çabucak yayılıyor. Ben de biraz oynayacaktım da baktım kameraya çekiyorlar ayıp olur diye oynamadım. Burası benim epey keyif aldığım bir yer, keyif aldığım yerde de çalışmayı severim. Kümede kaldık tahminen ancak bu hiç bir şey. bu biçimde gaye olmaz Denizlispor’a olmaz! Gaye Üstün Lig olmalı, Denizlispor’a yakışmaz buralar. 2008-09 döneminde söylemiş oldum, milat bakın bunun değerini bilin dedim. Sonraki sene düştü kadro. Bugün bir daha diyorum, bunun değeri bilinsin ve gerisi gelsin. Bir şeyler yapılsın.”

“Benim için coşku, güç her şey”

Küme düşme barajının bu kadar yüksek olacağını kestirim etmediğini belirten Bakkal, “Ben hayli grup çalıştırdım lakin birinci defa gördüm bunu. Son iki maçı alınca Ümraniye maçına kadar inancımız aslına bakarsan daha da arttı. Oyuncularla idman yaptığımızda buraya kadar getirdik, onlara biraz amiyane olacak ancak ‘Bakın beni azdırdınız, ben burdan geri dönmem, bu kadro ligde kalacak’ dedim. Onlar da hayli güzel bir tepki gösterdiler. Zira biliyorum ekip oynuyor, o enerjiyi veriyor. Coşku yoksa, güç yoksa hiç bir şey yok. Şayet bilginizle karşı kümeye hitap edemiyorsanız, ortak bir noktada buluşamıyorsanız gerisi gelmiyor ne yazık ki” diye konuştu.

“Yoğun bir çalışma oldu”

Bakkal, Denizli’de aile ortamı bulunduğunu futbolcuların keyifli olduğunu söylemiş oldu. Tecrübeli teknik yönetici kelamlarını şöyleki bitirdi:

“Herkes ne olacak diye bekliyor. Bana gelip soruyorlar hocam gidecek misiniz, napacaksınız diye. Ben kaç aydır Denizli’deyim sivil kıyafetleri yalnızca maçlarda giydim. 11-12 saat tesislerdeyiz. Bu işler bu biçimde oluyor fakat. Önümüzdeki hafta liderimizle bir görüşme gerçekleştireceğiz. Her şey bu biçimde aşikâr olacak.”

Tarkan – Gül Döktüm Yollarına ( Gel birlikte Mesut Olalım)

Gözlerinden okunuyor, beni seviyorsun
Sözlerin seni ele veriyor, sende istiyorsun
Eninde sonunda benim olacaksın, haydi naz yapma
Sevgiyi aşkı bende bulacaksın, yabana atma
Bıktırma usandırma, kâfi beni kızdırma
Gel artık kollarıma, gül döktüm yollarına
Gel gündüzle gece olalım
Gel gökyüzünde yıldız olalım
Seninle memnun yarınlara koşalım
Gel birlikte mesut olalım
Gel gündüzle gece olalım
Geçmiyor ki sensiz geceler, düşler yetmiyor
İsyan ediyor içimde sevgiler, sabrım tükeniyor
Eninde sonunda benim olacaksın, haydi naz yapma
Sevgiyi aşkı bende bulacaksın, yabana atma
Bıktırma usandırma, kâfi beni kızdırma
Gel artık kollarıma, gül döktüm yollarına (aaah)
Gel gündüzle gece olalım
Seninle keyifli yarinlara koşalım
Gel gündüzle gece olalım
Gel gündüzle gece olalım