Kocaelispor Lideri Engin Koyun’dan 20 Milyon Karşılığı

JabbaWorkeZz

Active member
Spor Toto 1. Lig’de beklenen performansı gösteremeyerek, lige veda eden Kocaelispor’da Lider Engin Koyun, bir basın toplantısı düzenledi. Yeşil-Siyahlı topluluğa açıklamalarda bulunan Engin Koyun, kendisinin “20 milyon versinler, bugün buradan ayrılayım” dediği argümanlarına karşılık verdi.

“Ayıptır”

Kocaelispor Lideri Engin Koyun, savları şu kelamlar ile cevapladı: “Kocaelispor başkanlığıyla ilgili, ben yeni bir lider olsam şöyleki bir atılım yapardım, bu benim fikrimdi. İdare şurası arkadaşlarımla en azından bir bütçe hazırlardım. Kulübe şu kadar bağış yapardım; Ağzımdan 20 milyon çıkmış. Kimi arkadaşlarımız da basın mensubu arkadaşlara bunu ‘20 milyon getirene kulübü teslim edeceğim’ demişim üzere aktarmış. Ayıptır.”

“Beni bu kentte parayla satın alacak adam yok”

Engin Koyun, “İnsanların gururu var, haysiyeti var. Ben, belediyelerle, devletle işi olmayan bir beşerim. Beni bu kentte parayla satın alacak adam yok. Kulüp benim babamın malı değil ki neyini vereceğim ben. 20 milyon verene kulübü veririm üzere bir cümle yok. Ayıp nitekim.” sözlerini kullandı.