Keşke ben de ayrılsaydım

Karbulut

Member
Oyuncu Tamer Karadağlı, Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu. Bu programda açıklamalarda bulundu.

Karadağlı şunları söylemiş oldu: “Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana epeyce inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken ‘Bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar?’ hepsini düşünürüm. Artık dizilerde bütün kızlar neredeyse birebir bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor lakin kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiç birini o denli görmedim. O yüzden tahminen de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe hürmetle alakalı”

Çocuklar Duymasın’daki partneri Pınar Altuğ’un 2003 yılında ihanet argümanları sebebiyle diziden ayrılması ile ilgili de konuştu.
O periyotla ilgili konuşan Karadağlı, “Pınar’a da söylemiş oldum, ‘Keşke sen ayrıldığında, ben de ayrılsaydım’ dedim. O her vakit içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu fakat bu biçimdeki koşullar, televizyonculuk farklıydı’ dedi.