'Indran-Chandran': Ravindra Jadeja'nın R Ashwin'e Özel Mesajında Rajnikanth Değişikliği Var

oKMaDeM

New member
Ravindra Jadeja (L) ve Ravichandran Ashwin© AFP

Ravindra Jadeja ve Ravichandran Ashwin arasındaki spin ortaklığı, Test kriketinde Hint kriket takımı için son derece önemli oldu. Son zamanlarda, her iki kriket oyuncusu da beş maçlık Test serisinde kendi takımlarını İngiltere karşısında tarihi bir galibiyete yönlendirecek önemli performanslar sergiledi. Hindistan Premier Ligi (IPL) 2024 öncesinde Jadeja'nın Ashwin'e özel bir mesajı vardı ve özel bir Rajnikanth bağlantısı vardı. Geçmişte Ashwin, YouTube Haberlarında Rajnikanth filmlerinden birçok referans kullanmıştı.

“Merhaba Ash Anna, 100. Test maçınız ve 500 Test wicket'iniz için tebrikler. Senin adına çok ama çok sevindim ve Hint kriketine katkın inanılmazdı. Chennai Super Kings antrenman seansındaki Haberda Jadeja, “Çok sayıda wicket almaya ve aklını benimle paylaşmaya devam edebilirsin, böylece ben de birkaç wicket alıp senin gibi büyük bir efsane olabilirim,” dedi.

Indran Chandran'ı Arıyor!

Tamil Singam Ash'imizin Spincredible'da olmasını diliyoruz!#WhistlePodu@imjadeja @ashwinravi99 pic.twitter.com/EV5k1u0y7A

— Chennai Süper Krallar (@ChennaiIPL) 17 Mart 2024
“Ayrıca aynı ismi paylaşıyoruz. Ben Ravi Indran'ım ve sen de Ravi Chandran'sın. Meesha vaykathavan Indran, meesha vaykathavan Chandran (Bıyıklı olan Indran ve bıyıksız olan Chandran) dedi Jadeja.

Bu, Rajnikanth'ın 1979 Bollywood filmi 'Gol Maal'ın yeniden yapımı olan 1981 Tamil filmi 'Thillu Mullu'daki ikonik ikili rolüne bir göndermeydi.

Ashwin ve Jadeja şu anda 53 maçta 542 kaleyle Test kriketinde en başarılı bowling çifti. Deneyimli ikili maç başına ortalama 10,23 wicket alıyor; bu, sporun en uzun formatındaki bowling çiftleri arasında en iyisi (310'dan fazla wicket'e sahip bowling çiftleri arasında).

Bu makalede bahsedilen konular