Ebru Şallı’nın acı günü

Karbulut

Member
Muğla’nın Bodrum ilçesinde, model ve pilates eğitmeni Ebru Şallı’nın akciğer kanserinden hayatını yitiren babası Şükrü Şallı (69), toprağa verildi. Cenazede Ebru Şallı, “Akciğer kanseriydi. Maalesef dün akşam konutta uyurken melek üzere bu dünyadan ayrıldı” dedi.

Ebru Şallı’nın bir müddetdir akciğer kanseri tedavisi nazarann babası Şükrü Şallı, dün meskeninde hayatını yitirdi. Babasının vefat haberini alan model ve pilates eğitmeni Ebru Şallı, ilçeye geldi. Şükrü Şallı’nın cenazesi, bugün ikindide Güvercinlik Sudi Özkan Camii’ne getirildi.

Cenazeye Ebru Şallı, kardeşleri, ailesi ve sevenleri katıldı. İkindi namazının akabinde kılınan cenaze namazı daha sonrası Şükrü Şallı, Mumcular Yeni Mezarlığı’nda toprağa verildi.

“BABAM ÇOK YETERLİ BİR İNSANDI”

Babasının uyurken vefat ettiğini belirten Ebru Şallı, “Maalesef dün akşam konutta uyurken melek üzere bu dünyadan ayrıldı. 25 yıldır biz buradayız. Ben o yüzden yazları daima buradayım. Ailem 25 yıldır burada. Annem ve babam birlikte yaşıyorlardı. Allah herkese bu biçimde bir veda nasip eylesin, uykusunda vefat etti. Sahiden babam hayli uygun bir insandı. Açıkçası uyurken hiç acı çekmeden olması beni keyifli etti. Daima dua ediyordum, olursa o denli olsun diye. Sıralı vefat sahiden kıymetli bir şey. Allah sıralı mevt versin. Bir gün evvel konuşmuştuk, aslına bakarsanız her gün konuşuyorduk” diye konuştu.