Canis Danışmanlık dualarla açıldı

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Canis Danışmanlık dualarla açıldı
Nazilli’de uzman klinik psikologların desteğiyle öğrenci ve eğitim odaklı danışmanlık hizmetinin verileceği Canis Danışmanlık, törenle hizmete girdi. Nazilli Altıntaş Mahallesi Uzun Çarşı 129 sokak No:7’de yoğun katılımın olduğu açılışa, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Süleyman Demirci, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk, İYİ Partili ilçe başkanları, Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, İYİ Partili ve MHP’li Belediye Meclis üyeleri eşlik etti. ‘Gerçekçi ol, imkansızı iste’ sloganıyla açılan Canis Danışmanlık’ta çocuk gelişimi, LGS koçluğu, YKS koçluğu, kariyer koçluğu, beyin antrenörlüğü, psikometrik testler, öğrenci odaklı aile danışmanlığı, yabancı dil koçluğu, sertifika koçluğu ve psikolojik danışmanlık hizmeti alanlarında uzman klinik psikologlarının desteği ile hizmet verilecek. EĞİTİM VE ÖĞRENCİ ODAKLI HİZMETAtatürk’ün gösterdiği hedefte ilerlemeye devam edeceklerini ve eğitim odaklı bir danışmanlık hizmeti vereceklerini ifade eden Canis Danışmanlık Şirketi Sahibi İsmail Gökbaraz, “Nazilli’mize danışmanlık şirketimizi muhteşem bir açılışla kazandırmış bulunmaktayız. İlçemizde bu konuda büyük eksiklik ve talep olduğu için böyle bir iş yeri açmaya karar verdik. Amacımız eğitimin içerisinde bulunup öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda onları doğru bir konuma, seviyeye ulaştırabilmek. Hep birlikte bunu Nazilli’ye kazandırıp gençlerimizin önünü açmak için danışmanlık şirketimizi açmış bulunmaktayız. Şirketimizde çocuk gelişiminden başlayıp, psikometrik testlerine, İstanbul’dan ve Nazilli’den uzman klinik psikologlarımızın desteğiyle, hep birlikte öğrencilerimizin psikolojik danışmanlıklarından, YKS ve LGS koçluklarına kadar eğitimi ortasında bulundurarak eğitimden hiç şaşmadan inşallah büyük Atatürk’ün de dediği gibi gösterdiği hedefte ilerlemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ALINTIDIR