Bahar Aylarında Tüm Gözleri Üzerinize Toplayacak En Hoş Dekolteli Bluzlar

Surdanoww

Member
Havalar ısınmaya başlarken bahar ve yaz kombinlerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz! Dekolteli bluzlar kombinlerinize dahil edebileceğiniz beğenilen ve dikkat cazip parçalar içinde yer alıyor. Sizin için birbirinden hoş dekolteli bluzlara bu içerikte yer verdik. Haydi, bir arada bu kesimlere göz atalım!

‘Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki temaslardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan problemlerden Onedio sorumlu değildir.’

1. Transparan ve dekoltenin buluşması…

Dcollection markasının bu bluzunda transparan tül bilgileri yer alıyor. Ayrıyeten dekoltesi pek şık duran bu bluz crop top olarak tasarlanmış. Yüksek bel siyah pantolonlarla ya da eteklerle birlikte bu bluzu kombinleyebilirsiniz.

Buradan çabucak satın alın.

2. Saks mavisini hayli seviyoruz!

Boutiquen’in bu dekolteli bluzunun rengi gözümüzü aldı! Saks mavisi modüllerle bahar aylarında pek güzel kombinler yapmak mümkün. Bu dekolteli bluzun omuzları açık olarak tasarlanmış. Ayrıyeten uzun kol ayrıntısı da bluza farklı bir hava katıyor.

Buradan satın alabilirsiniz.

3. Düğme ayrıntılı bluz.

Göbeği açık olan bu dekolteli bluzu sade ve minimal kombinlerinizde tercih edebilirsiniz. Düğme bilgileri olan bu bluzla bir arada kolye, küpe üzere aksesuarlar kullanarak kombininizi tamamlayın.

Buradan satın alın.

4. Zincir bilgileri ve dekolte bir arada!

Vaggon markasının bu dekolte ayrıntılı bluzu crop olarak tasarlanmış. Sıfır kollu olan bluzun önündeki zincir bilgileri da çok estetik duruyor. Triko kumaştan üretilen bu bluzu kot pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

Buradan satın almak mümkün.

5. Derin dekolteli bluz.

Olalook’un bu crop bluzunda derin dekolte ayrıntısı yer alıyor. Ayrıyeten belinde bant bilgileri bulunan bu krem rengindeki bluzu kahverengi pantolonlarla, eteklerle bir arada kombinleyip güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Buraya tıklayıp satın alın.

6. Kruvaze yakalar fazlaca estetik duruyor…

Bu kruvaze yakalı dekolteli bluzu bir epeyce kombinde tercih etmek mümkün. Kollarında lastik ve bant bilgileri bulunan bluzla sade ve şık kombinler yapın.

Bir kullanıcı yorumu:

Eser fazlaca hoş. Çok şık duruyor. Asla pişman olmazsınız. Kumaşının kalitesi tam da fiyatına bakılırsa fazla beklentiye girmeyin. Vücudunuza nazaran sipariş edin tam oluyor.

Buradan satın alın.

7. Sade ve havalı bir bluz…

Bu siyah dekolteli bluz crop olarak tasarlanmış. Kolsuz olan bu crop bluzun üzerine gömlek giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bir kullanıcı yorumu:

Çok alımlı duruyor kalitesi de epeyce düzgün.

Satın almak isteyenleri buraya alalım.

8. Dekolteli crop bir bluz daha…

Cool & Sexy’nin bu crop bluzundaki göğüs dekoltesi çok estetik duruyor. Ayrıyeten bluzun yaka bilgileri da ilgi cazip bir duruşa sahip.

Satın almak için buraya tıklayın.

9. Kalp dekolteli bluzla romantik bir kombin yapın…

Trend Alaçatı’nın bu kalp halinde dekolte ayrıntısı olan bluzuyla romantik kombinler yapabilirsiniz. Ayrıyeten bisiklet yakalı bu bluzun nakış bilgileri pek güzel duruyor.

Bir kullanıcı yorumu:

Çok hoş duruyor tam vücudunuzu alabilirsiniz ben small aldım 166 boyum 53 kiloyum.????

Buradan hemen satın alın.

10. Zümrüt yeşilinin asaleti…

Zümrüt yeşili rengindeki bu bluzun belinde bant bilgileri yer alıyor. Ayrıyeten derin dekolteye sahip olan bu bluzla birlikte altın ya da gümüş tonlarındaki kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Bir kullanıcı şöyleki yazmış:

Çok şık crop, dekoltesi de açık durmuyor fazlaca güzel. 1 vücut büyük alın, esnek değil.

Buradan satın alın.

11. Sırt ve göğüs dekolteli bluz.

Göğüs ve sırt dekoltesi bulunan bu sade bluzla minimal kombinler yapmak mümkün. Farklı renklerde, desenli pantolonlarla kombinleyerek hareketli kombinler de yapabilirsiniz.

Buradan tek tıkla satın alın.

12. Sırt dekolteli bir bluz daha…

Sırt ve göğüs dekoltesi bulunan bu bluzu bahar ve yaz kombinlerinizde tercih edebilirsiniz. Ayrıyeten bluzun bel kısmındaki bant bilgileri çok estetik duruyor.

Bir kullanıcı yorumu:

Ben en küçük vücudunu aldım xs 75 b yim giydigimde göğüs yanlarından biraz boşluk oldu lakin beni rahatsız etmedi yazın giyilebilir hoşuma gitti.

Satın almak için buraya tıklayın.

13. Büzgü ayrıntılı bluz.

Göğüs dekoltesi bulunan bu siyah bluzu günlük kombinlerde tercih edebilirsiniz. Ayrıyeten büzgü bilgileri pek güzel duruyor.

Buradan satın almak mümkün.

14. Büzgülü ekru bluz.

Quzu’nun bu ekru rengindeki bluzu yaz ve bahar ruhunu yaşatabileceğiniz bir dizayna sahip. Büzgü ve dekolte bilgileri bulunan crop top ile birlikte tıpkı tonlarda etekler ya da desenli pantolonları tercih edebilirsiniz.

Buradan satın alın.

15. Tek kollu ve dekolteli bluz.

Tek kollu bu bluzu yaz akşamlarında dışarı çıkarken kullanmak mümkün. Ayrıyeten bu kaşkorse bluzun çift dekolte ayrıntısı pek havalı duruyor.

Buradan satın alın.

16. Fıstık yeşili sevenler için…

Nocturne markasının bu crop top modelinin uzunluğundan bağlama ayrıntısı yer alıyor. Ayrıyeten büzgü ve dekolte bilgileri bulunan fıstık yeşili bluzu desenli pantolonlarla ya da kotlarla kombinleyebilirsiniz.

17. Asimetrik kesimleri sevenler buraya!

Asimetrik bir tasarımı olan bu uzun kollu bluzu bahar kombinlerinize uyarlayabilirsiniz. Ayrıyeten v yakalı olan bu bluzda belden bağlama bilgileri yer alıyor.

Buradan satın alın.

18. Çift dekolte ve bisiklet yaka severler buraya!

Oshebu markasının bu bisiklet yakalı bluzu günlük kombinlerinizin vazgeçilmez modülü olabilir. Çift dekolte ayrıntısı bulunan bu beyaz bluzu renkli aksesuarlarla bir arada tamamlamak mümkün.

Buradan satın alabilirsiniz.

19. Tül bilgilerina bayılıyoruz…

Tül bilgileri bulunan bu dekolteli bluzun bölümüne bayıldık. Günlük kombinlerinizde ya da özel davetlerde farklı biçimde kombinleyerek bu parçayı kullanabilirsiniz.

Bir kullanıcı yorumu:

Sahiden epeyce beğenilen durdu olağanda şeklim değildir lakin akşam çıkınca hem sportif hem şık olsun diye aldım. 164 boyundayım 53 kiloyum sportif yapılı ve geniş omuzlu 80B belim ince değil ancak şık durdu. Olağanda 38 giyinirim o denli de aldım. Askısız sütyenle giyinmeyi düşünüyorum. Kargo fazlaca süratliydi. Teşekkürler.

20. Fuşya tonlarını sevenler için…

Quzu’nun v yakalı bu dekolteli bluzuyla tatlı bahar kombinleri yapabilirsiniz. İp ayrıntısı yer alan uzun kollu bluzun rengine bayıldık.

Bir kullanıcı yorumu:

Bayıldım epeyce hoş ????????????

21. Kaşkorse ve dekolteli bluz.

Xena’nın bu kaşkorse bluzunda fermuar ayrıntısı yer alıyor. Bel ve göğüs dekoltesi olan bu bluzu sade ve şık kombinlerde, günlük kombinlerde tercih edebilirsiniz.

Bir kullanıcı yorumu:

Kalıp olarak bir vücut büyük alınabilir kaliteli bir kumaşı var fiyatına göre ben beğendim rengi soluk gelmedi inşallah ilerleyen vakit içinderda da solmaz.

Buradan hemen satın alın.