'Aydın ve Koçarlı yeni bir güzellik kazanacak'

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
'Aydın ve Koçarlı yeni bir güzellik kazanacak'
TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Koçarlı'ya geldi. İl Başkanı Ömer Özmen ve yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği Milletvekili Mustafa Savaş, ilk ziyaretini, partisinin İlçe Teşkilatı'na yaptı. Parti binasında İlçe Başkanı İlyas Arslan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aylin Dağdeviren, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serhat Deveci ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelmesinin ardından Savaş, ilçe merkezinden geçen Kocababa Deresi'nde incelemelerde bulundu. PROJE BEDELİ 7.5 MİLYON TLDevlet Su İşleri'nin Kocababa Deresi Islah Projesi hakkında konuşan Savaş, proje bedelinin yaklaşık 7.5 milyon TL olduğunu hatırlatarak, "Bin 400 metrelik dere ıslahı projesiyle ilimizin ve ilçemizin çehresine yeni bir güzellik kazandırılmış olacak" dedi. Daha sonra Koçarlı Belediyesi'ne geçen Savaş, kendisini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Nedim Kaplan ile ilçede devam eden çalışmalar hakkında görüştü. GÖLET İNŞAATINI İNCELEDİZiyaretlerine Kızılcabölük, Bağarcık ve Mersinbelen mahalleleri ile devam eden Milletvekili Savaş, muhtar ve mahalle sakinleri ile sohbet etti. Kendisine anlatılan sorun ve talepleri de dinleyen Savaş, son olarak inşaatı devam eden Mersinbelen Göleti çalışmasını inceledi.

ALINTIDIR