Annesine suçlama: Babama sığındım

Karbulut

Member
Dünyaca ünlü oyuncu Charlie Sheen ile model eşi Denise Richards’ın evlilikleri sırasında dünyaya gelen kızlarından biri, dün toplumsal medyada hayli büyük ve sert savlarda bulundu.

Sözcü’nün haberine bakılırsa 17 yaşındaki Sami, şahsi TikTok hesabı üzerinden annesini eleştirdi ve artık babasıyla yaşadığını duyurdu. Annesinin konutunda şiddete maruz kaldığını söyleyen Sami, “Bir yıl evvel bugün, şiddetin olduğu bir konutta kapana kısılmıştım, kendimden nefret ediyordum, günlerce yemek yemiyordum ya da uyumuyordum, epey depresyondaydım, okuldan nefret ediyordum vs…” yorumunu yaptı.

Ama ondan sonrasında eğlenceli bir görüntü paylaşan genç bayan, “Şimdi: O cehennem konutundan sonunda çıktım, ruhsal olarak uyandım, iki kedim var, memnun bir bekarım, kendime sevgi doluyum ve liseyi bıraktım:)” yorumunu yaptı.

Sami toplumsal medya hesabından 2006’da boşanan ebeveynlerinin hangisinde kaldığını söylemedi. Lakin ABD’nin önde gelen tabloid gazetelerinden New York Post’a konuşan kaynaklar, Sami’nin geçen yıl annesinde kaldığını söylemiş oldu.

İsmini açıklamayan kaynak, “Denise’in her ebeveyn üzere kimi kuralları vardı. O bir anne ve ebeveyn ve kuralları var. Ancak Sami kurallara uymak istemedi. Charlie’nin de farklı bir ebeveynlik anlayışı var ve Sami babasında kalmaya karar verdi” dedi.