Analist: 1 Milyon Cardano Aldım! Bu Çılgın Düzeyleri nazaranceğiz

İsmail

New member
Bitboy isimli kripto Youtube kanalının sunucusu Ben Armstrong, geçtiğimiz günlerde Cardano fiyatını ve “Ethereum katili” olarak görülen rakip ağ hakkında niye olumlu düşündüğünü deklare etti. Cardano’nun geliştirme stratejisinin bâtın kusurları ortaya çıkarmak ve meseleleri minimuma indirmek için tasarlandığını tez ediyor. Analiste göre platform hem de rakiplerine karşı liderliği ele geçirmeye hazır, yalın ve kuvvetli bir makine olacak biçimde konumlandırılmıştır.

Ben Armstrong’dan olumlu Cardano yorumları

Ben Armstrong, Cardano’nun yol haritasına dikkat çekip ağın ikinci ve üçüncü dünya ülkelerindeki yoksulluktan kurtulmasına ve insanlarının hayatlarını iyileştirmesine yardımcı olmak istediğini söylemedi. “Kolombiya ve Botsvana üzere ülkelerin karşılaştığı problemlerin birden fazla, insanların mülkiyetini koruyacak altyapı eksikliğinden kaynaklanmaktadır,” dedi ve Cardano’nun değerine işaret etti. Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere Cardano, Afrika kıtasındaki ülkelere blockchain teknolojisi ile çeşitli açılardan yardım ediyor. En son duyurularının birinde, Etiyopya hükümeti ile eğitim ayrıntılarının saklanması istikametinde bir paydaşlık kurulduğundan bahsedilmişti.

Ben Armstrong, potansiyelini gördüğü ve büyüyeceğini iddia ettiği için Ocak ayında, ADA çabucak hemen 0.15 dolardan süreç görüyorken yaklaşık 1 milyon ADA satın aldığını tez etti. Ayrıyeten bunun şimdiye kadarki en düzgün yatırımı olduğunu belirtti.

“ADA fiyatı 4 kat artmaya hazır”

Analistin devam eden bu döngüde Cardano için fiyatı, 6.80 dolar. Mevcut 1.70 dolarlık düzeyler ele alındığında bu iddia, 4 katlık bir artışa işaret ediyor. Ayrıyeten ADA’nın devasa bir pump’a hazırlandığını da bildirdi. Bu boğa koşusu sırasında öbür alternatiflere kıyasla fiyat değişikliklerine karşı inanılmaz bir direnç gösterdiğinden bahsetti. ADA’nın tekraren sefer tüm vakit içinderın en yüksek düzeyini kırdığını vurgulayan analiste nazaran en “bullish” durumda ADA fiyatı bu yıl ortasında 8 ila 9 dolar ortasına yükselebilir.