Altay Bayındır: Her maç final niteliğinde

JabbaWorkeZz

Active member
Spor Toto Harika Lig’in 33. haftasında Fenerbahçe alanında karşılaştığı Göztepe’yi 2-0 mağlup etti. Gayretin akabinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fenerbahçe’nin file bekçisi Altay Bayındır, “Kazandığımız için hayli memnunuz. Her maç final niteliğinde. Elimizden geleni yapacağız. Taraftarlarımıza da takviyesi için teşekkür ederiz. Onlar bizi kıvılcımlıyor, biz alanda ateşi yakıyoruz. İnşallah bu türlü galibiyet alarak devam ederiz. Ligi en düzgün yerde bitiririz” diye konuştu.

Kendini yeterli hissettiğini söyleyen Bayındır, “Fenerbahçe’ye geldiğimden beri çalışıyorum, gayret ediyorum ve elimden geleni yapıyorum. Performansımı arttırmaya çalışmak için çalışmalarıma ziyadesiyle devam edeceğim” formunda konuştu.

Maç maç baktıklarını söz eden 24 yaşındaki kaleci, “Önümüzde yalnızca Çaykur Rizespor maçı var. Kazanmak için oynayacağız. Yalnızca ona odaklıyız” dedi.

Teknik Yönetici İsmail Kartal hakkında da konuşan başarılı kaleci, “İsmail hocamız elinden geleni yapıyor. Tüm benliğiyle Fenerbahçe’nin ortasından gelen bir isim. Topluluğun dinamiklerine hakim. Bizi her rakibe farklı bir biçimde motive ediyor. Ne yapması gerektiğini biliyor. Bize bunu aşılıyor. Elimizden geleni yapıyoruz. Karşılığını alıyoruz. İnşallah bu türlü devam eder” sözlerini kullandı.

Taraftar için ise Altay Bayındır, “Farklı bir his ve hissiyat. Topluluğumuz bütün olduğu vakit biroldukça şeyi başarabileceğimizi düşünüyorum. Taraftarlarımız sonuna kadar bize dayanak veriyor. İnşallah bu dönem sonuna kadar devam eder” diyerek kelamlarını tamamladı.