Ajda Pekkan gözyaşlarını tutamadı

Karbulut

Member
Müzikçi Ajda Pekkan “Bodrum Kültür ve Sanat Elçisi” unvanını aldı. Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras tarafınca Ajda Pekkan’a verilen bedelli taşlarla süslü Bodrum’un simgesi olan mavi balık sembollü Kültür ve Sanat nişanı verildi.

Merasimde Pekkan gözyaşlarına boğuldu ve “Artık balık tutup, halkın için katılmak, çarşı-pazar gezmek istiyorum” dedi. Konser sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Pekkan, “mavisi ve yeşiliyle beşere huzur veren, sıcacık insanlarıyla Bodrum benim için sonsuza kadar sürecek büyük bir aşk kıssası diyebilirim. Bodrum’un Kültür ve Sanat Elçisi olmak benim için büyük bir onur oldu, bu vesileyle Bodrum Belediye Liderimiz Ahmet Aras’a ve tüm Bodrum halkına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Zeki Müren’i de anan Ajda Pekkan, “Bodrum’un ışığı sönmeyen kıymetlim, sanat güneşimiz Zeki Müren’in Bodrum sevgisini bilmeyen yoktur. Burası hakkında fazlaca sohbetlerimiz oldu. Benim Bodrum’a olan aşkım Zeki Müren yardımıyla başladı diyebilirim. O Bodrum’un hiç sönmeyen sanat güneşi olarak kalbimde, kendisini sevgiyle ve rahmetle anıyorum” dedi.