Ünlü oyuncu isyan etti: Tacize son vermezsen…

Karbulut

Member
Ünlü oyuncu Gülsim Ali, 5 yıldır kendisini takip eden ve cinsel içerikli bildiriler gönderen E.H. isimli tacizcisine toplumsal medyadan seslendi. Oyuncu, biroldukca sefer uzaklaştırma sonucu aldırdığı E.H.’ye, “Tacize devam edersen fotoğraflarını yayınlarım” biçiminde son bir ihtarda bulundu.

Gönül Dağı dizisinde rol alan 26 yaşındaki oyuncu Gülsim Ali’nin başı uzun vakittir E.H. ile kederde. Oyuncu E.H’nin kendisini 5 yıldan beri takip ettiğini ve daima cinsel içerikli iletiler atarak taciz ettiğini argüman etti.

Hürriyet’in haberine bakılırsa, mahkemeye başvurup uzaklaştırma sonucu çıkarmasına karşın hayranının tacizlerine devam ettiğini söyleyen oyuncu, E.H.’nin son olarak çalıştığı sete gelip “Senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez” diyerek kendisine tehditler savurduğunu öne sürdü. Araştırmalar kararında tacizcisinin kimlik detaylarıne ulaşan oyuncu, toplumsal medya hesabından gözdağı verdi.

SON SEFER UYARIYORUM

‘Seni son sefer uyarıyorum’ diyen oyuncu, “Kullandığın tüm uydurma hesapların tıpkı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi. Şayet tek bir rahatsızlık daha verecek olursan, senin fotoğraflarını, attığın sapık iletileri ve ferdî ayrıntılarını dava evrakıyla bir arada yayınlayacağım. Birer kopyasını da akrabalarına ileteceğim” dedi.