Tuğba Özay hüngür hüngür ağlayarak yardım istedi

Karbulut

Member
Antalya Manavgat’ taki orman yangınında hayatını kalbetdenlerin sayısı 3’e yükseldi.

Manavgat’ın Bucakşeyhler Mahallesi’nde seraları, zeytin ve portakal bahçelerinin olduğu çiftliği hasar nazarann eski model Tuğba Özay, toplumsal medya hesabından paylaştığı görüntüde gözyaşlarını tutamadı.

Yangını yakından takip edip, alevlerin çiftliğine sıçraması üzerine birinci uçakla Antalya’ya gelen Özay, toplumsal medya hesaplarından gözyaşları içinde yardım istedi.

Özay, “Yanıyoruz, çiftliğimiz yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat’a yetişmeye çalışıyorum. Ne olur sesimizi duyurun. Yanıyor çiftliğimiz yanıyor, her yer, her şey yanıyor. Yangın uçakları daha fazlaca gelmeli. Her yer yanıyor” dedi.

Özay, bu davetin akabinde hastaneye kaldırıldığını ve felç geçirdiğini deklare etti. Özay hastaniçin imajını paylaşarak, “Ben felç geçirdim arkadaşlar. Her yer yandı, her şeyimiz çiftliğimiz, konutumuz her şey. Dünden beri yalvarıyorum takviye istiyorum. Ben felç geçirdim kollarım hiç bir yerim tutmuyor” diye konuştu.

DAHA EVVEL DE YANMIŞTI

Manavgat’ın Bucakşeyhler Mahallesi’nde 2007 yılında çıkan orman yangınında 950 hektar ormanlık alan yanmıştı. Yangının olduğu bölgede bulunan Tuğba Özay’ın çiftliği de hasar görmüştü.

Odatv.com