Tayt giydiği için bu hale getirdiler

Karbulut

Member
Toplumsal medya fenomeni Başak Ermiş, bir müddetdir bir arada olduğu erkek arkadaşı oyuncu Can Topçu tarafınca tayt giydiği için dövüldü. Eniştesini arayarak dayaktan kurtulan Başak Ermiş, “Ölmek istemiyorum, kurtarın beni” diye yardım istedi.

Hürriyet’ten Aydemir Kadıoğlu’nun haberine göre; evvelki akşam Can Topçu, Başak Ermiş’in giydiği tayttan rahatsız olarak değiştirmesini istedi. Başak Ermiş, bu isteğe olumlu cevap vermeyerek oturmaya devam etti. İsteğinin yerine gelmediğini nazarann Can Topçu, Başak Ermiş’i arkadaşlarının yanında dövmeye başladı. Başak Ermiş, aldığı darbeler kararı bir süre bayıldı.

“ÖLMEK İSTEMİYORUM, KURTARIN BENİ”

Ermiş ayıldığında eniştesini arayarak “Ölmek istemiyorum, kurtarın beni” diye yardım istedi.Can Topçu ise bu sırada meskenden kaçtı. Eniştesi tarafınca konuttan alınan Başak Ermiş, annesinin konutuna gdolayıldü.

Hastanede darp raporu alan Başak Ermiş, polis merkezine giderek şikâyetçi oldu. Polis, olayla ilgili çalışma başlattı.

“BİRKAÇ GÜNE CİNAYET HABERLERİNDE GÖRÜRÜZ DİYE…”

Genç fenomen, saatlerce yumruk yediğini ve ondan sonrasında bayıldığını belirterek, “Bayıldıktan daha sonra beni uyandırmaya çalıştı, uyandığımda gitti. Çabucak eniştemi aradım, geldi aldı beni. Darp raporu aldık. Anneme gittim. 3 aydır kendisine bakıyorum kira olsun, yemeği, uçak biletleri, taksileri, telefonu yok kulaklık istemesi daima bir şeyler aldım. Babası ömrü yaşamı boyunca bu kadar bakmamıştır. Besle kargayı oysun gözünü. tekrar bu biçimde bir şeye cüret edeceğini düşünmüyorum. Etrafımdaki herkes uyardı, birkaç güne cinayet haberlerinde görürüz diye ancak inanmadım” dedi.