Savlar hakikat çıktı

Karbulut

Member
Usta sanatçı Orhan Gencebay’ın geçtiğimiz ay koronavirüs testinin müspet çıktığı ve Şişli’deki özel bir hastanede tedavi altına alındığı argüman edilmişti. Çıkan tezlerin akabinde Orhan Gencebay’ın eşi Sevim Emre toplumsal medyadan yaptığı açıklama ile argümanların gerçek olmadığını açıklamıştı.

Sevim Emre açıklamasında, “Çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapıyorum. Orhan babanız çok âlâ maşallah. Kale üzere. Her sene olduğu üzere rutin denetimlerde. Palavra haberlere prestij etmeyin, sevgiler” sözüne yer vermişti.

Orhan Gencebay yaşı ve sıhhat durumu niçiniyle öncelikli kümede yer aldığı için geçtiğimiz Şubat ayında koronavirüs aşısını olmuştu.

“KORONAYA YAKALANDIK”

Fakat Sevim Emre, dün yaptığı açıklamada ise koronavirüs savlarını doğruladı.

Emre, “Gördüğüm gerek gereği aşının ehemmiyetini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var. Canlarım; Orhan Baba’nız ve ben bir ay evvel korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif gücünü üstümüze çekmemek için açıklamadı. Orhan Baba’nız katıldığı bir aktiflikte bu virüsü almış. Alışılmış ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus üzereydi. Organ Baba’nın kalp rahatsızlığı beni fazlaca endişelendirdi lakin şükürler olsun epeyce yavaşça atlattık. Aşılı olmamız ve benim erken hissetmem, Orhan Baba’nızı çabucak hastaneye götürmem hastalığın makus seyrini engelledi. Sıhhat Bakanlığı’mızın ve hekimlerimizin itinası ile sıhhatimize kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sıhhat çalışanlarının gösterdiği ihtimama sonsuz teşekkürler. Aşı olun…” tabirlerini kullandı.

İşte o paylaşımlar: