Şampiyonu kızdırdılar

Karbulut

Member
Busenaz Sürmeneli’nin altın madalyayı kazandıktan daha sonra antrenörü Cahit Süme ile bir arada verdiği röportaj toplumsal medyada tartışmaya yol açtı. Röportaj sırasında altın madalyayı kendi boynuna takan antrenör Cahit Süme’ye gelen tenkitlere reaksiyon gösteren Ulusal Boksör Busenaz Sürmeneli, “Burada yazılanları şaşkınlıkla okudum hakikaten lütfen sakin olun, hayli berbat tabirler var maalesef… Hocamın madalyayı elimden zorla alıp boynuna taktığını mı düşünüyorsunuz? Yapmayın hakikaten. 13 yılda beni büyük emeklerle yetiştiren bu büyük deneyime biraz hürmet.” paylaşımını yaptı.

KEREM BURSİN TWEET’İNİ SİLDİ

Yapılan tenkitlere katılan oyuncu Kerem Bursin’e de yanıt veren Busenaz Sürmeneli, “Kerem abi selamlar, madalya benim boynumdaydı aslına bakarsan merasimden daha sonra bana yıllarını vermiş beni buralara getirmiş hocamın boynuna taktım, sevincimi paylaştım baht arkadaşımla. Burada ne demek istediğinizi anlamadım pek? Hocamın madalyamı elimden zorla mı aldığını düşündünüz?” dedi.

Bu paylaşımın akabinde oyuncu Kerem Bursin de Busenaz’a karşılık vererek daha evvel yaptığı paylaşımı sildi.