Şahan Gökbakar’dan alkışlanacak hareket

Karbulut

Member
Şahan Gökbakar, Karadeniz’i tesiri altına alan güçlü yağışlar niçiniyle Kastamonu, Sinop ve Bartın’da yaşanan sel felaketi daha sonrasında yardım için harekete geçti.

Instagram’dan yayın yapan Gökbakar, takipçilerine de bölgedeki belediyelerle irtibata geçerek yardım için gerekli materyalleri göndermeleri davetinde bulundu.

Ailesi ve şirketi ismine bölgeye bir kamyon yardım gerecini Cuma günü yola çıkartacağını söyleyen Gökbakar şunları söz etti:

“Kastamonu ve Sinop’tan gelen haberler üzerine oradaki tanıdıklarımla konuştum. İçme suyu ve gıdayı acil olarak acil muhtaçlık listesinde belirtiyorlar. Onun haricinde bebek maması ve bezi, kıyafet ve selle gerekli ekipmanlar. Yağmurluk yağmur çizmeleri el feneri üzere şeylere muhtaçlık varmış. Tahliye edilenler yurtlara yerleştiriliyormuş. Oradakilerin gereksinimleri karşılanıyormuş.

Ben ailem ve şirketimiz ismine yarın bir kamyon dolusu su, bebek bezi, bebek maması, kıyafet ve konserve besinleri yarın buradan yola çıkartacağım. Orada epey sevdiğim bir dostum var. Onunla buluşturacağım ve kendisi dağıtımı organize edecek. Bu benim izleyeceğim yol. Siz de yardım etmek isteyenler Kastamonu ve Sinop belediyelerinden gerekli adresleri temin edebilirler. Kastamonu, Bozkurt, Sinop gönlümüz sizinle. Acınızı paylaşıyoruz. Allah yardımcınız olsun. Bütün Türkiye’nin gönlü ve kalbi sizinle”