Sabancı’ya “hamile bırakırken uygun hoştu” diyen eski sevgilisi hakkında karar

Karbulut

Member
İş insanı Hakan Sabancı hakkında toplumsal medyadaki paylaşımları niçiniyle verilen 1 aylık uzaklaştırma sonucunı ihlal edince 3 gün mahpus yatan oyuncu Aygün Aydın’a bir daha cezaevi yolu göründü.

İşadamı Hakan Sabancı’nın avukatları, Aygün Aydın’ın toplumsal medyada müvekkilleri için ‘Hakoş’ ile ‘şapşal’ üzere kelamlar sarf ettiği, tehdit ve tacize devam ettiğini öne sürdü.

Mahkeme, 2. defa önlem sonucunı ihlal eden Aydın’ı bu defa 15 gün mahpusa çarptırdı.

“ALLAH BİN TÜRLÜ BELANI VERSİN”

Cezaevinden çıkan Aydın, geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı hakkında Instagram’dan açıklama yapmış, “Senin kdolayım olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta cürümmüş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin içine böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim Allah bin türlü belanı versin.

“HAMİLE BIRAKIRKEN HER ŞEY GÜZEL HOŞTU”

Hislerimle oynayıp beni gebe bırakırken her şey düzgün güzeldi herkes öğrenince mi rahatsız oldun p.. kurusu! Öbür pısırık kızlar üzere orada kaybolmayıp tüm pisliklerini cümle aleme bildirince mi mahpusu uygun gördün. Kalk artık haysiyetsiz haysiyetsiz bayan haklarını savun. Hangi yüzle savunacaksın daha kendi çocuğuna sahip çıkamamış adam olağan olarak avukat ordusuyla saldırıp maddi gücünün gerisine saklanacaktır. Sen benim hayatımı si.t.n lakin bende seninkini si.i.em görürsün!” diye yazdı.