Okan Bayülgen’den Erkan Petekkaya’ya: Bence akıl hastası

Karbulut

Member
Okan Bayülgen’in sunduğu Uykusuzlar Kulübü’nün yeni kısım konuğu Sinan Akçıl oldu. Akçıl, canlı yayında oyuncu Erkan Petekkaya ile yaşadığı anılardan bahsetti. Okan Bayülgen’in ise Erkan Petekkaya için “Akıl hastası” yorumunda bulunarak “Müthiş, bu biçimde bir güç… Neresinde aküsü var ise bunu bulmak lazım. Ya düğmesini kapatacaksın bu adamın muhakkak bir saatte, fevkalade çalışıyor” diye konuştu.

Haber Global’de yayınlanan, sunuculuğunu Okan Bayülgen’in üstlendiği ‘Uykusuzlar Kulübü’ programının bu haftaki konuğu ünlü müzikçi ve kelam muharriri Sinan Akçıl oldu.

Akçıl, program sırasında oyuncu Erkan Petekkaya ile yaşadığı anılardan bahsetti. Ünlü müzikçi, Erkan Petekkaya’nın gece yarılarında dahi kendisini aradığını anlattı.

“SABAHA KARŞI ARADI”

Akçıl, “Erkan Petekkaya sabaha karşı beni aradı bir gün. Dedi ki ‘Ben karımla bütün yaz bir müzikle aşk yaşadım, buna kelam muharrir mısın?’ Attı bana. Eyvah dedim artık, külfet hani. Zira birisi bu biçimde bir şey attığı vakit bana külfet geliyor yani, kırmamak da istediğim bir adam çünkü” formunda konuşarak Petekkaya’nın gece geç saatlerde kendisini aradığından kelam etti.

Akçıl, ayrıyeten saat kaç olursa olsun Petekkaya’nın telefonunu cevapladığını anlattı.

“ERKAN PETEKKAYA AKIL HASTASI”

Okan Bayülgen ise kelama girerek “Erkan Petekkaya bence akıl hastası. Bunu bir heyetin söyleyip bu adama teşhisi koyması lazım. Ağabey harikulade, bu biçimde bir güç… Neresinde aküsü var ise bunu bulmak lazım. Ya düğmesini kapatacaksın bu adamın muhakkak bir saatte, harikulade çalışıyor” biçiminde konuştu.

IŞIKLARI KAPATIP MESKENDE YOK ROLÜ YAPMIŞ

Müzikçi Sinan Akçıl, Erkan Petekkaya ile bir orta komşu olduğundan da kelam etti. Petekkaya’nın meskeninin bahçesine gelip “Sinan Sinan” diye bağırdığını anlatan müzikçi, oyuncuya görünmemek için ışıkları kapatıp meskende yokmuş rolü yaptığından bahsetti. Akçıl sebep olarak ise “Çünkü onunla bir konuşursak 2 gün sürecek” dedi.

“ONUN KOMŞUSU OLMAK NE ÜZÜCÜ BİR ŞEYDİR”

Okan Bayülgen’in, sanatkarın anlattıklarına karşılık “Allah saklasın, onun komşusu olmak ne üzücü bir şeydir” yorumunda bulunması dikkat çekti.

SAHNEDE İNTİHAR ETTİ

Okan Bayülgen ayrıyeten kendi rol aldığı tiyatro oyununda daha evvel Petekkaya’nın konuk olduğu bir anıdan bahsetti ve Petekkaya’nın kendisine verilmiş olan rolde yazılmadığı biçimde sahnede intihar ettiğini anlattı. Bayülgen, “Oradan masadan bıçak aldı, gırtlağını kesti, kıvrandı” diyerek Petekkaya’nın rolde yer almayan sahneleri kendisinin eklediğinden kelam etti.

Ünlü komedyen, Erkan Petekkaya için “Bunda çocuk üzere ben daha fazla bir şey katayım güdüsü var” dedi.