Meriç Erkan’ın değişimi… Ahu Tuğba’nın eski sevgilisi Meriç Erkan’ın yeni ismi

Karbulut

Member
Oyuncu Ahu Tuğba’nın eski sevgilisi olan, bir devir farklı danslarıyla gündem olan ve katıldığı televizyon programlarıyla ünlenen oyuncu ve model Meriç Erkan, hayatını ve ismini değiştirdi. “Ya nasıl bu biçimde bir hayat hayatışım” diyen Erkan, “Kurban olduğum Allah’ım kelamından dönmez, o beni affetti” dedi.

Meriç Erkan, Yeni Şafak’a yaptığı açıklamada, “Nasuh tövbesi” ettiğini söylerken, ‘bambaşka bir hayata geçtiğini’ söz etti.

“YA NASIL BU TÜRLÜ BİR HAYAT YAŞAMIŞIM”

“Ya nasıl bu biçimde bir hayat hayatışım” diyen Meriç Erkan, “Kurban olduğum Allah’ım kelamından dönmez, o beni affetti” dedi.

“Mahmut Erkan” olarak doğmak ve o denli yaşamak istediğini lisana getiren Meriç Erkan, “Pişman olacağı şeyleri yapmasın kimse, daha sonra fazlaca üzülürler. Allah’tan bu biçimde merhum bir Rabbimiz var” diye konuştu.

Meriç Erkan son hali

“BEN BİREBİR ADAMIM, BİREBİR VÜCUT LAKİN HAYAT İNSANI DİĞER TARAFLARA ÇEKİYOR.”

Meriç Erkan, “Ben tıpkı adamım, birebir vücut ancak hayat insanı öbür taraflara çekiyor. Daha evvelki konseptim, şovmenlik vs., e alışılmış insan… Bu bir konsept değil, bu öteki bir şey… Rabbimle aramdaki bir hesaplaşma… Bir şeyin farkına varıyorsunuz ve bunu son nefes gelmeden yapıyorsunuz” diye konuştu.

Meriç Erkan, “Rabbim diyor ki, ‘Bir günahına tövbe edip onu tekrar yeniden etmeyeni ben affettim’ ben de diyorum ki, O kelamından dönmez. Fakat ben haylazlık yaparım, günahlarıma devam ederim, tövbemi bozarım, cezamı da hak ederim bu biçimde.” tabirlerini kullandı.

”BEN AŞKIN BÜYÜĞÜNÜ YAKALAMIŞIM aslına bakarsan”

Evlilik hakkındaki soruya da cevap veren Meriç Erkan, “Evlenmek olabilir alışılmış, nasip kısmet. Tam bu biçimde İslam’a uygun, şeriata uygun, İslam’a uygun zihniyeti ve kıyafeti olacak, yan yana durduğumuzda da sahiden bu çift görünüşüyle de hareketle de Müslüman, topluma faydalı olacak. Nasibimiz var ise olur, şayet olmazsa da ben aşkın büyüğünü yakalamışım aslına bakarsanız” sözlerini kullandı.