Magazin basını yasta: Ve Şeyma bitirdi

Karbulut

Member
Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı, gebe olduğunu duyurduktan daha sonrasında bebeğini kaybettiğinin haberini vermişti.

Ibiza tatiline çıkan Subaşı’nın yanında sevgilisinin olmaması ve evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması Alsaloussi’yle ayrıldıkları tezlerini güçlendirdi. Şeyma Subaşı ise hakkında çıkan savlara, ‘Beni biraz bırakın. Bir şeye karşılık vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem şayet Instagram’dan kendim paylaşım yaparım ya da size söylerim.’ kelamlarıyla karşılık vermişti.

Şeyma Subaşı’ndan yeni bir atılım geldi. Toplumsal medya hesabından Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını kaldırdı.

Kızı Melisa’nın bir görüntüsünü paylaşan Subaşı altına, ‘Beni merak eden sevgili arkadaşlarım… İçim kan ağladığı vakit da bile o her gün yüzümü güldürüyor. O benim kuvvetli olma niçinim. Ve ben gerçek arkadaşlarımı fazlaca seviyorum. Hepiniz ömrümde olduğunuz için mutluyum. Tıpkı Melisa’nın dediği üzere ‘Aman Tanrım! Bu gerçek olamaz!’ iletisini düştü.