Kibariye sahnedeyken eşi Ali Küçükbalçık değişik bir atak yaptı.

Karbulut

Member
Müzikçi Kibariye Kuşadası’nda hafta sonu sahneye çıktı. Kibariye’nin eteğinin açılması üzerine eşi Ali Küçükbalçık’ın müdahale ederek “Eteğini kapat” söylemiş olduğini ve Kibariye’nin de masa örtüsünü beline bağladığı öne sürüldü.

Hürriyet muharriri Orkun Ün o anlarla ilgili Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’a sert tenkitlerde bulundu.

Ün şunları yazdı:

“Kibariye, Kuşadası’nda sahneye çıktı hafta sonu. Sadakat konusunda sabıkalı eşi Ali Küçükbalçık’ta onu en önden izleyenler içindeydı.

Rüzgarlı havada Kibariye’nin eteği uçuşunca çabucak müdahale etti Ali Beyefendi.

“Hanım! O uçuşan eteğini kapat” dedi.

Kibariye’de eşinin isteği üzerine beline masa örtüsü bağlayarak müziklerini söylemeye devam etti.

Ah, ahhhh…

Ahhhh, ahhhhhh…

Pekala soruyorum…

Bu mudur ‘delikanlılık’ denen şey?

Eşine sahip çıkmak yalnızca “ört o eteğini” demek midir?

Aldatmak falan keder değil midir yani?

Bu var ya bu… Yaş fark etmeksizin her bayanın…

Uzak durması …

Arkadaş bile olmaması…

Evliliğin ‘e’sinden kelam ederse depara kalkması…

Selam bile vermemesi…

Gereken erkek tipidir. Kesin bilgi. Yayalım…”

ALDATMA OLAYIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Kibariye, aldatma savlarıyla ilgili daha evvel eşini koruyarak “Bir günlük kaçamak için boşanmam, değerli olan sağlığımız” demişti.

Kibariye’nin 19 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık’ın tatil yaptığı otelde bir bayanla el ele yürürken imajları ortaya çıkmıştı.

Manzaraların akabinde Kibariye UçanKuş TV’deki programa “Ben gözümle görmedim, tahminen iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem, o denli inanırım. İmajlardaki o mu, bilmiyorum. İmgeler epey net değil, bilemiyorum” demişti.

“Bütün erkekler eşlerini aldatıyor” diyen Kibariye, “Tabii ki bu imgeleri Ali’ye soracağım. Ali, konutuna hayli bağlıdır. Lakin bunu gözümle görürsem işler değişir” tabirlerini kullanmıştı.