Kanye West, Kim Kardashian’ın iletilerini ifşa etti

Karbulut

Member
Geçen yıl şubat ayında boşanacaklarını resmen açıklayan Kanye West ile Kim Kardashian içinde sular durulmuyor. Münasebetlerinden dört çocuğu olan ikilinin içinde yaşanan gerginlik devam ederken, yeni bir argüman ortaya çıktı. Rap müzikçisi West, geçtiğimiz pazar günü Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla Kim Kardashian’ın, kendisini şiddet uygulamakla suçlayan bildirilerini gösterdi.

Bildirilere bakılırsa Kardashian’ın West’i şiddet göstermekle suçlamasının sebebi, kendisinin en büyük kızları North’un TikTok kullanımına müsaade vermesi ve küçük kızları Chicago’nun doğum günü partisine West’in katılmasını yasaklaması. Kardashian, bu iki durumdan dolayı West’in kendisine vurduğunu argüman etti.

İLGİLİ HABER

• KIM KARDASHIAN’A “ÇOCUĞUMU KAÇIRDI” DEDİ, YORUM TÜRKLER’DEN GELDİ
  • “İKİNCİ SEKS KASETİNİ ENGELLEDİM”
KANYE İSYAN ETTİ

44 yaşındaki West ise toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Kardashian’ın iletileri için, “Bu savlar birini kilit altına alabilir. Siyah adamların hayatıyla bu biçimde oynuyor; ya onları hür bırakıyor ya da kilit altına alıyor. Artık çocuklarımla ilgili bir şey yapmıyorum” tabirini kullandı.

“KIZIMI KAÇIRDIĞINI TÜM AMERİKA GÖRDÜ”

Geçen hafta West, Instagram hesabından kızı North’un bir fotoğrafını paylaşarak, “Bu benim birinci boşanmam olduğu için kızımın benim isteğim haricinde TikTok’a konması konusunda ne yapmam gerekiyor?” formunda bir paylaşım yaptı.

West’in paylaşımından saatler daha sonra da Kardashian, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak West’in kendisine daima taarruzlarını kınadı ve onu ailesine ziyan vermekle suçladı.

West çabucak sonrasında Kardashian’ın gönderisini ekran imajını alarak ve öteki bir karşılık vererek paylaştı. West yeni paylaşımında, “Bana doğum günü partisinin yapıldığı yerin adresini vermeyerek küçük kızımı benden kaçırdığını bütün Amerika gördü” sözlerini kullandı.