İzmir’de sevgilisinin terasından düşen Derya: Kimse tarafınca itilmedim

Venole

Active member
İzmir’de sevgilisinin terasından düşen Derya: Kimse tarafınca itilmedim
13 Mayıs günü İzmir’de meydana gelen olayda Derya Kılıç, erkek arkadaşı Deniz Özarslan’ın 4’üncü katta bulunan konutunun terasında tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında terastan düşerek ağır yaralanan Kılıç, çağırılan ambulansla İzmir Katip Çelebi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Ağır bakımdaki tedavisinin akabinde taburcu olan Kılıç’ın yürümekte zorlandığı görüldü.

“BİR ANDA AŞAĞIYA DÜŞTÜ”

Polis olayla ilgili soruşturma başlatmış ve Deniz Özarslan’ı gözaltına aldı. Özaraslan sözünde “İlişkiye başlamıştık. Ben ayrılmak istedim, lakin kendisi istemedi. Alkollüydük. Terasın ucuna gidip, ‘Kendimi atarım’ dedi. İki elini yana açtı. daha sonra bir anda aşağıya düştü” dedi.

Özarslan, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Kazada vefattan dönen Derya Kılıç, toplumsal medya hesabından yakınlarına bilgi vermek maksadıyla paylaşımda bulundu.

“KİMSE TARAFINDAN İTİLMEDİM”

Kimse tarafıında itilmediğini belirten Kılıç, “Kimse yüzünden düşmedim. Dün taburcu oldum. Meskene geldim ve dinleniyorum. Yürüyememem haricinde genel sıhhat durumum düzgün ve umarım her şey daha da güzele gidecek. Günlerim dinlenmekle devam edecek ve şu sıralar tüm vaktimi kendimle ilgilenerek devam edeceğim” sözlerini kullandı.