Gülçin Ergül sevgilisinin öldüğü kazayı anlattı

Karbulut

Member
Hepsi kümesinin eski solisti Gülçin Ergül, 13 Aralık Pazartesi akşamı geçirdiği trafik kazasında yaralanmış, aracı kullanan sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ise ömrünü kaybetmişti.

Posta gazetesi’ne konuşan Gülçin Ergül, “Her şey üç saniye ortasında oldu” dedi.

Ergül, “İşlerim için İstanbul’a gidiyorduk. Kazadan kısa bir süre evvel Erdal bana fazlaca hoş şeyler söylemişti. O kadar memnundum ki müzik söylüyordum. Her şey üç saniyede oldu, bitti. Aşkımı, meleğimi, öbür yarımı kaybettim” diye konuştu.

DHA’ya bakılırsa Pazartesi günkü kaza TSİ 20:15 civarında Balıkesir’in Susurluk ilçesinde meydana geldi.

36 yaşındaki Gülçin Ergül ve Erdal Şeyda Lafçı’nın ortasında bulunduğu araç, yağmur niçiniyle kayganlaşan yolda denetimden çıkarak yolun birebir istikametinde sağ şeritte seyreden bir TIR’ın dorsesine arttan çarptı ve daha sonra da bariyerlere savruldu.

Sıhhat grubunun yaptığı denetimde araçta sıkışan Lafçı’nın ömrünü kaybettiği belirlendi.

Yaralı Gülçin Ergül ise sıhhat takımının birinci müdahalesinin akabinde Balıkesir Atatürk Kent Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Erdal Seyda Lafçı’nın cenazesi, İzmir’de toprağa verildi. Lakin tedavisi devam eden Gülçin Ergül cenazeye katılamadı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

GÜLÇİN ERGÜL KİMDİR

Çocukluğundan beri sahne sanatlarıyla ilgilendikten daha sonra 2005 yılında arkadaşları Cemre Kemer, Yasemin Yürük ve Eren Bakıcı ile Hepsi’yi kuran Gülçin Ergül, dört yıl boyunca bu kümenin bir parçasıyken Kral TV Mükafatları, Powertürk Mükafatları ve İstanbul FM Ödülleri’nde en âlâ küme mükafatını kazandı.

Ergül, 2006 ve 2007 senelerında çeşitli dizilerde de rol aldı.

2011 yılında Bravo albümünü çıkardıktan daha sonra 2015’te de Bir Tanecik Aşkım isimli ikinci albümünü piyasaya sürdü.

2018’de Arabesk, 2020’de Davet ve 2021’de de İngilizce müziklerin yer aldığı Invitation albümlerini yayımladı.