'Geçici İşitme Kaybı': LSG Star'ın Karısı, MS Dhoni'nin Girişi Konusunda Uyarı Verdi

oKMaDeM

New member
Cuma günü MS Dhoni taraftarları, Chennai Super Kings'in eski kaptanından klasik bir vuruşla karşılandı. Lucknow'da Lucknow Süper Devleri ile karşılaşan ve takımının altı kaleyle geride olduğu MS Dhoni, kırışıklığa geç geldi ve anında bir etki yarattı. Dünya Kupasını kazanan kaptan iki altılı ve üç dörtlü vuruş yaparak dokuz top 28* attı. Son kamera hücresi, CSK'nın 20 overda 176/6 puan alması açısından çok önemliydi. Kısa ama eğlenceli vuruş Lucknow kalabalığını ayağa kaldırdı.

Maç Lucknow'da oynanmasına rağmen CSK ve özellikle Dhoni'nin desteği çok büyüktü. LSG yıldız açıcı Quinton de Kock'un eşi Sasha, Ekana Stadyumu'ndaki kalabalığın desibel seviyeleri yükselirken MS Dhoni için yüksek sesle tezahürat yaptığı tribünlerdeydi.

Sasha, Instagram hikayelerinde kaptanla birlikte bir fotoğraf paylaştı: “MS Dhoni vuruşa çıktığında.” Altyazıyla birlikte akıllı saatinde “Gürültülü ortam – Ses seviyesi 95 desibel'e ulaşıyor. Bu seviyede sadece 10 dakika bile geçici işitme kaybına neden olabilir” yazan bir bildirimin resmini paylaştı.

LSG, Moeen Ali (20 topta 30 top) ve MS Dhoni (9 topta 28 top) çılgına dönüp CSK'yı altıda 176 mücadeleye götürene kadar CSK'nın koşu akışını kontrol etmişti.

LSG kaptanı KL Rahul, “Etabın yarısında 160 ile mutlu olurdum. Wicket'in yavaş olduğunu, biraz yol tutuşu olduğunu ama çok fazla olmadığını hissettim. 160-165 ideal olurdu” dedi.

“Fakat MSD içeri giriyor ve bowling oyuncuları samimi hissediyor. İçeri giriyor ve bowling oyuncuları baskı altındaydı, kalabalık gerçekten gürültülüydü, bunu geçmişte de yapmıştı.”

177'yi kovalayan Rahul (82) ve De Kock (54), 134 kişilik maç kazanan ittifakları sırasında otoriteyle vuruş yaptılar; bu, Ekana Stadyumu'ndaki herhangi bir wicket için en yüksek ortaklıktı ve LSG, 19 over'da 2'de 180 sayı attı.

“İyi vuruş yaparsak onu kovalayabileceğimizi hissettim. Durumu değerlendirmeye çalışıyordum ve bugün sonuç çıktı. Chennai'nin topaçlarıyla bizi frenlemeye çalıştılar” dedi.

“İyi bir başlangıç yapmaya çalıştık. Onları devirmeye çalıştık ama şans eseri başarılı oldu. Ortaklığınız devam ettiğinde birkaç şansı daha göze alabilirsiniz. Bunun gerçekleşmesine sevindim.”

PTI girişleri ile

Bu makalede bahsedilen konular