“Eşim açık görüntüler izliyor” diyen bayana teklif: bir arada…

Karbulut

Member
Beyaz TV’de yayınlanan “Hayatta Her Şey Var” programında Esra Ezmeci ile Parıltı Viral’ı zora sokan bir soru soruldu. Yayına bağlanan bayan, kocasının ayıplı görüntüler izlediğini belirterek, durum karşısında çaresiz kaldığını söylemiş oldu. Esra Ezmeci de adamların gençlikten beri bu biçimde alışkanlıkları olduğunu lisana getirdi.

Eşinin açık görüntüler izlediğinden şikayet eden bayan, eşiyle içinde geçen diyaloğu anlattı. İsmini vermek istemeyen izleyici, “Evlendiğimizden beri eşim açık saçık görüntüler izliyor. Ben bunu eşime söylemiş oldum, ‘Ben erkeğim benim gereksinimlerim olabiliyor her vakit sen benim yanımda olamıyorsun’ dedi” sözleriyle yardım istedi.

“YÜZDE 99’U İZLİYOR”

Konuşmasına devam eden Ezmeci, “Bu, erkeklerde ergenlikten beri gelen alışkanlık süreci olarak devam ediyor. Orada farklı fantezisel şeyler görüyorlar, kendilerini rahatlatma gayesiyle kullandıkları bir harekete, alışkanlığa dönüşüyor. adamların sohbet alanları futbol, para, cinsellik alanları üzerinde dönüşür” tabirlerini kullandı.

Bahsin aldatmayla bağlantısını anlatan Ezmeci, “Bizim için, bağlantı var ise aldatmaktır. Terapistler, bu görüntüleri karı koca izleyerek cinsel hayatlarını renklendirdiklerini söylüyorlar. Kendinizi üzmeyin diye söylüyorum, erkekler yüzde 99 oranda bu görüntüleri izliyor” halinde konuştu.