Elektrik faturası ünlüleri de isyan ettiriyor: bu biçimde ölmem füze atın

Karbulut

Member
Ünlü isimlerin elektrik ve doğal gaz faturası isyanına İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses’in kendisi üzere müzikçi olan oğlu İdo Tatlıses de dahil oldu. Müzikçi, meskenine gelen elektrik faturasını takipçileriyle paylaşıp isyan etti.

7 BİN TL ELEKTRİK FATURASI GELDİ

Geçtiğimiz sene ekim ayında uzun müddettir birlikte olduğu Yasemin Şefkatli ile görkemli bir düğünle nikah masasına oturan İdo Tatlıses, paylaşımlarıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Instagram hesabından meskenine gelen 7 bin 40 TL’lik elektrik faturasının fotoğrafını paylaşan İdo Tatlıses, “bu biçimde ölmem füze atın” notunu düştü.

ÜNLÜ İSİMLER DE REAKSİYON GÖSTERMİŞTİ

Doğal gaz ve elektriğe gelen artırımlar ünlü isimlerin de gündeminde yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesaplarından paylaşım yapan Gülse Birsel, Seray Sever ve Yeşim Salkım gelen faturalara reaksiyon göstermişti. 3+1 meskende oturan Gülse Birsel, “Kira tadında elektrik faturamı arz edeyim” diyerek 2 bin 500 TL’lik faturasını paylaşmıştı. Şimdilerde ikiz bebeklerine gebe olan Seray Sever 4 bin 100’lik faturasını yayınlayarak “Ben buna yalnızca oha diyorum. 150 metrekare meskene gelen fatura” tabirlerini kullanmıştı.
2 bin 200 TL’lik doğal gaz faturasının akabinde battaniyenin altına girerek görüntü paylaşan Yeşim Salkım ise “Ben Türkiye’den öteki bir ülkede yaşıyorum da benim mi haberim yok. Bu artırımlar nedir ya? Duşta kabusta filan mıyız?” demişti.