Çilingiroğlu eski sevgilisiyle bakın niye davalık oldu

Karbulut

Member
Kaya Çilingiroğlu, eski sevgisi İlknur A.‘dan meskenine müsaadesiz girdiği sebebi öne sürülerek şikayetçi oldu. Eski sevgilinin 12 yıla kadar mahpusu isteniyor.

Çilingirdoğlu, eski kız arkadaşının evine müsaadesiz geldiğini ve kapıda unutulan anahtarı alarak kaçtığını belirterek, İlknur A.’dan şikayetçi oldu.

İlknur A., Çilingiroğlu’nun eski erkek arkadaşı olduğunu belirtip “Anahtarı benim geleceğimi düşünerek kapının üzerinde bıraktığını sandım.” dedi. Savcılık, konut dokunulmazlığını ihlal eden eski sevgiliye, 12 yıla kadar mahpus istemiyle dava açtı.

ANAHTARI ALIP KAÇTI

Sabah’ta yer alan habere nazaran, eski sevgili İlknur A., geçtiğimiz aylarda Çilingiroğlu’nun Etiler‘deki meskenine gitti. Konutta Çilingiroğlu’nun annesi Gülümser Hanım vardı.

Gülümser Hanım, oğluna, bir hanımın geldiğini, meskende kendisini görür görmez kapıda unuttuğu anahtarı alarak kaçtığını söylemiş oldu.

Bunun üzerine karakola giden Çilingiroğlu, İlknur A.’dan şikayetçi oldu.

HIRSIZLIK KABAHATİ VAR

İLKNUR A., Çilingiroğlu’nun eski erkek arkadaşı olduğunu belirtip “Anahtarı benim geleceğimi düşünerek kapının üzerinde bıraktığını sandım. Konutta Kaya yerine annesini görür görmez anahtarı düşünmeden alıp kaçtım” dedi.

Hazırlanan iddianamede hırsızlık cürmünün oluştuğu, konut dokunulmazlığının ihlal edildiği kaydedildi ve 12 yıla kadar mahpus istemiyle dava açıldı.