Cem Yılmaz pahalılığa isyan bayrağı açtı: Ya meczup ya hırsız

Karbulut

Member
Komedyen Cem Yılmaz Twitter hesabından yaptığı paylaşımla son devirde gelen artırımları ve hayat pahalılığını sert bir lisanla eleştirdi.

Cem Yılmaz paylaşımında “Eskiden şey vardı , ösöylemiş olduğiniz vergiler size yol,su,elektrik olarak geri dönüyor !! pek hayli giden şad ki yerinden,cck yıllar geçti dönen yok seferinden. Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya mecnun. Uygun günler.” kelamlarıyla sitemini lisana getirdi.

Bir öbür paylaşımdan ise “Otomobil Avrupada bu kadarken bizde niçin bu kadar diyosun , “e var ki alıyon” diyo …lan hersey bu kadar kıymetli olmasa sen de alıcan.Herseyi simit üzerinden konuşmaktan aslına bakarsan şüphelenmek lazım. “ Bari simit kıymetli olmasın “ diye ülkü mi olur. Peh !” sözünü kullandı.

Devam eden paylaşımlarda “İşine bak Ceeam ! Bakıyorum aslına bakarsanız kurumlar vergimi gecen hesapladıık da o yüzden konuşuyorum…yoksa biz de mi “Simit epeyce değerli yaa “ diyip sıramızı savalım mı ? Memleket diyorum …zengin …zengin ! Sırf bizim haberimiz yok ! Misal hava 32 derece hissedilen 18 üzere düşün.” açıklamasında bulundu.